Wpis z mikrobloga

Kaczora indygo kojarzyłem do tej pory tylko z jakichś nagłówków na glamrapie jak się ganiał z innym chłopem po przemyślu pare lat wstecz. Zaintrygowany postacią zrobiłem wczoraj troche riserczu i natrafiłem na taki wywiad ze stycznia tego roku. W sumie troche bardziej "ogarnięcie" tutaj brzmi, lepiej mu idzie sklejanie zdań niż na konfie. Także ciekawe czy wczoraj to był stres związany z całym wydarzeniem czy może szatnia z tomkiem czynszem

#famemma
Dingik - Kaczora indygo kojarzyłem do tej pory tylko z jakichś nagłówków na glamrapie...
  • 8
@Dingik: W tym wywiadzi mówi, że podczas tego teledysku #!$%@?ł kolesiowi prawdziwą butelką na głowie, spryskał sprejem całą twarz, a kopy też nie były udawane.

Dobry wariat ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tacho_ - @Dingik: W tym wywiadzi mówi, że podczas tego teledysku #!$%@?ł kolesiowi pr...
  • 3
@zanzi: z tego co widzialem w jakims komentarzu na jutubie od kogoś kto brzmiał jakby znał miejskie środowisko Przemyśla, to rzekomo spędził w puszce zawrotne 2 miesiące xD dlatego jak go pytają na wywiadach ile siedział to mówi że to prywatna informacja i sie nie pucuje z tego
@Dingik: Przecież nawet na tym wywiadzie który wrzuciłeś dostaję o to pytanie i mówi, że siedział bardzo krótko, poza tym do wczoraj to był z nim jedyny wywiad xD bo już po prime coś tam wjechało z tego co widzę.