Wpis z mikrobloga

Konfabulacja jak zwykle w formie a szczególnie jej działacze... z covidem może i mieli rację, ale te ich durne wysrywy o kapitaliźmie to szkoda gadać...
tylko konfusy chcą głosowania dla nielicznych, co jest sprzeczne z demokracją... bądź taki, myśl tak, miej IQ +150, pracuj w sektorze prywatnym +60h i wtedy dopiero łaskawie król ci da prawo do głosowania... albo i nie skoro są za monarchią...
A w normalnym społeczeństwie demokratycznym każdy ma prawo głosu, ja bym rozszerzył je nawet na imigrantów. I głosuje każdy, bez względu na ich poglądy (może głosować zarówno sympatyk putina jak i stepana bandery i uj)
Całe szczęście że obecne władze też wspierają budżetówkę. Ja, moja rodzina i znajomi nigdy nie znaleźlibyśmy pracy gdyby nie budżetówka, całe szczęście że są takie instytucje jak urzędy, szkoły, publiczne szpitale, miejskie przedsiębiorstwa, koleje. A konfusy chcą to wszystko zaorać, w imię swojego gównianego ego. Jedynie co trzeba zaorać to te prywatne gówna januszy biznesu, albo chociaż duże zagraniczne korpa.

W dodatku jej wyborcy to chamy. Masz myśleć tak jak oni, popierać rosję, oszukiwać przed us, mieć własną firmę, nienawidzić zasiłków, pracować +12h dziennie, nienawidzić 5g. A tylko jak jednej rzeczy nie spełnisz (mimo że niektóre popierasz) to z automatu jesteś lewak i wypadasz z nich. Niestety lewacy nazywają każdego faszystą, przez co nawet jak wyjdą zapędy faszystowskie konfederacji (popieranie onr, hajlowanie, chęć zabójstwa osób niepełnosprawnych, starszych, lgbt, dyskryminacja pasażerów komunikacji miejskiej, urzędasów, nauczycieli) to nie jest to traktowane poważnie.

Nienawidziłem tej partii od zawsze (z powodu libertarianizmu, a nie fundamentalizmu religijnego), podczas covidu i teraz trochę ich popierałem, ale pewnie niedługo jeszcze wyjdzie że oni by popierali te obostrzenia gdyby tylko był stan wyjątkowy/jasna ustawa z podstawą prawną - co jest skandalem bo lockdownu nigdy nie powinno być, nawet jakby była wojna albo każdy kontakt z powietrzem kończył się śmiercią.
#bekazprawakow #bekazlewactwa #bekazkonfederacji #bekazkapitalizmu #socjalizm #antykapitalizm #bekazjanuszy #januszebiznesu #wolnosciowcy #narodowcy #covid #polityka #twitter
drobazdy - Konfabulacja jak zwykle w formie a szczególnie jej działacze... z covidem ...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 3
  • 0
@Mikson98: to że maski, szczepienia i lockdowny nic nie dają (a przynajmniej nic pozytywnego) a w szczegolnosci takie debilne zakazy jak zakaz wstępu do lasu czy na basen. Dodatkowo nauczanie zdalne mocno oslabiło naukę dzieci i wpędsiło ich w depresję i samotność, stąd ten skok zaburzeń. Tak forsowali te szczepienia a po 2022 przestali. To fajna pandemia, w której szmaciane maski są bardziej skuteczne niż maski gazowe, a wirus tylko zaraża