Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jako osoba z pewnym doświadczeniem zawodowym zastanawiam się nad studiami #mba w formule online - spokojnie, nie w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Subreddit r/MBA rekomenduje np. akredytowany i ceniony Boston University, Questrom. $25,000, 20 godzin tygodniowo przez 2 lata. Warto? A może lepiej samemu przez 20-40% tego czasu przeczytać szereg dobrych książek i skupić się na #networking? A może da się do tego dołączyć jakiś kurs w stylu MBA online z prestiżowej uczelni, niebędący studiami, a przydający się?

#pytanie #biznes #firma #studia #praca



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jako osoba z pewnym doświadczeniem zawodowym ...

źródło: Questrom-School-of-Business

Pobierz
  • 3
@mirko_anonim: na pewno to przygoda ale sam nie wiem czy online ma sens wydawać 25k. Na pewno zdobędziesz doświadczenie odnośnie zarządzania w różnych częściach globu bo pewnie będzie wiara już po doświadczeniach. dowiedz się o kadrę kto i co i jak wygląda te 20h łącznie z pracą w grupie bo to jest w sumie najważniejsze. możesz napisać do nich o próbny dostęp albo ewentualne nagrania i sam sie przekonasz.
@mirko_anonim z tego co ja się dowiadywałem, to dużą wartością MBA jest kontakt z ludźmi z którymi się uczysz - w sumie jak na każdych studiach. Ja bym nie szedł na nic nie na żywo, wszystko jest przecież w necie za free. Chyba, że eMBA pełniąc odpowiednią funkcję i wdrażać wiedzę na bieżąco. Najważniejsze chyba pytanie to po co ci to?
@mirko_anonim przecież wiadomo, że ta polska uczelnia z Warszawy ma najbardziej prestiżowe studia MBA na całym świecie, a niemal wszyscy jej absolwenci mają lukratywne posady w spółkach skarbu państwa i innych prestiżowych instytucjach, nie słyszałam żeby ktoś po jakiejś szkółcynie z Bostonu miał w Polsce taki prestiż i zarobki.