Wpis z mikrobloga

Tak mi się nic nie chce, że nawet do grania w gierki muszę się zmuszać. Najchętniej to poszedłbym spać, ale jeszcze za wczesna pora. Nie mam na nic siły, na nic ochoty, nie ma czym zająć głowy, to zmuszam się do grania, żeby szare komórki się rozruszały. Niby nawet fajno gram se w rpg'a, ale jak jakiś dziad czegoś ode mnie chce w grze i muszę robić jakieś śledztwo to zaraz mi się odechciewa na tyle, że wyłączam.

Nigdy bym nie uwierzył, że można mieć brak siły i taką niechęć do najmniejszej czynności, a teraz to moja codzienność.
#przegryw #depresja
DoktorNauk - Tak mi się nic nie chce, że nawet do grania w gierki muszę się zmuszać. ...

źródło: peprpg

Pobierz
  • 10
@DoktorNauk kupio3m sobie red dead redemption2 i od ponadn5 tygodni nie pchnąłem fabuły do przodu tylko sobie chodzę po mapie łowie rybki, poluje i szukam znajdziek. Polecam
@DoktorNauk rok temu kupiłem mocnego kompa do gier. myślałem sobie, że nareszcie po latach przejdę te wszystkie gry które chciałem, a nie mogłem przez słaby sprzęt. ostatecznie ukończyłem tylko kilka tytułów i trudno mi się zabrać za kolejne..
@DoktorNauk pijesz wodę? Serio pytam. Mam okresy że mogę przez cały dzień nic nie pić, albo puszkę coli czy coś.
I właśnie jestem wiecznie #!$%@?, nic mi się nie chce, najchętniej to bym z łóżka nie wyszedł itp. Jak się zmuszę do picia dużych ilości wody to nagle z dnia na dzień samopoczucie i chęć do życia wzrasta xd