Wpis z mikrobloga

#hotelparadise
Ale trzeba przyznać panie kolego, że Bambini bez makijażu i w rozpuszczonych włosach to jest całkiem sympatyczna z wyglądu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- No nie powiem że nie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kakarot_Z: teraz mnie zlinczują, bo ja nie jestem fanką urody Dominiki. Wiem, że naturalna i zgrabna, to trzeba przyznać, ale nie ma w sobie nic co przykuwa uwagę. Luiza i Aga jak dla mnie daleko poza podium.

Powyżej jest ranking najprzystojniejszego chłopaka i nie umiem w nic kliknąć ¯\(ツ)/¯ żaden nie przypomina mlodego Keanu Reeves, Chrisa Hemswortha czy Varo Vargasa
  • Odpowiedz
  • 3
@Rosalinea: ona mi od początku nie leżała, ale nie chciałem się wysprzęglać ze swoimi obserwacjami.
Co do Luizy i Agi to osiedlowe Solaris i Jovita z blok ekipy. A do chłopaków heh...
  • Odpowiedz
@Kakarot_Z bez albo w delikatnym make-upie wygląda super! Gorzej jak wyjeżdża konturówką poza górną wargę (to wyglada dobrze tylko na slabo oświetlonych tiktokach, na pewno nie w tv). Mam wrażenie, że ona ma taką dosyc wyrazista urode i te mocne makijaże jakoś jej nie pasują (jak na tym zdjęciu poniżej, lepiej wyglada bez)
alicemeow - @Kakarot_Z bez albo w delikatnym make-upie wygląda super! Gorzej jak wyje...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz