Wpis z mikrobloga

Ceny małych mieszkań w tej #warszawa są tak absurdalne, że serio bardziej opłaca się jusz kupić działkę 20km od wawy, postawić mały domek modułowy z fotowoltaiką i kupić se teslę, by tanio i wygodnie dojeżdżać.

cena kurnika 40m na Mokotowie: 800k
vs
cena działki na zadupiu 20km od wawy: 200k
domek modułowy: 200k
panele foto: 50k
pompa ciepła: 50k
tesla: 200k
=== 700k
#nieruchomosci #dom #mieszkanie
  • 41
  • Odpowiedz
@aczutuse: Już rozumiem z instalacją wod-kan, elektryką i wykończeniem na gotowo? To jaki metraż tego domku? 50m2?


@Zielony34: 35m2. ZNam dosc dobrze oferte wszelkich firm bo kupuje troche roznych domkow.

skoro lepiej mieszkac na zadupiu to po co w ogole warszawa? malo jest innych obszarow za upiem
  • Odpowiedz
@drogba90: 18 godzin dziennie od razu. Jak się nie wpierdaczysz w korek szczytowy to w centrum jesteś do pół godziny przy odległości 20 kilometrów od wwa
  • Odpowiedz
35m2


@programista15cm: @aczutuse To ja dziękuję, wolałbym kupić 40m2 na Mokotowie za 800k. Albo wyjechać z Warszawy.

Jak chcesz normalny to z 300k


@aczutuse: Zapomnij. Chciałem taki dom stawiać w 2017-2018r, w innym województwie i już wtedy cena na gotowo, wchodzisz i meblujesz, wynosiła PONAD 300k za chyba 90m2. Samo wylanie płyty liczyli sobie 30k, a gdzie reszta.
  • Odpowiedz
Jak się nie wpierdaczysz w korek szczytowy to w centrum jesteś do pół godziny przy odległości 20 kilometrów od wwa


18 godzin dziennie od razu. Jak się nie wpierdaczysz w korek szczytowy to w centrum jesteś do pół godziny przy odległości 20 kilometrów od wwa

@Reanef: tak bredzisz jak developer, moze helikopterem.
Albo napisz / zrob screen z maps z ktorego miejsca 20km od warszawy dojedziesz do niej w pol godziny,
  • Odpowiedz
@programista15cm: 35 kilometrów od Warszawy razem z korkiem przez s8 na Jagiellońskiej jestem w przeciągu 35-45 minut w północno wschodnich powiatach. Od rodziców jak jadę którzy mieszkają niedaleko wjazdu na obwodnicę właśnie koło 20 km od Warszawy 25 minut na Nowolipie. Markę pojazdu i pinezki może jeszcze podać? To że ludzie mieszkający w Warszawie mają dłuższy dojazd do tych miejsc ode mnie mieszkajacemu na #!$%@? to już ustaliłem z kolegami z
  • Odpowiedz