Wpis z mikrobloga

Mirki ponownie przychodzę z pytaniem. Macie może jakieś polecajki co do sprzętu agd? Lub ktoś może w tym siedzi i się zna. Jak szukam po necie to mam wrażenie że wszystkie rankingi i polecane produkty śmierdzą sponsorowaniem przez producentów i ciężko znaleźć jakieś rzetelne opinie. Brakuje takiego Klawitera w AGD. Potrzebuję płyty gazowej, piekarnika, mikrofali, okapu, zmywarki 60, pralki i suszarki.

#pytanie #kiciochpyta #agd #elektronika
  • 8
@feomazyt: nie odpowiem konkretnie na to pytanie ale na pewno unikaj nowych modeli. Kupowałem pralkę LG, aktualny model i po równo 2 latach padł komp. Wszystko zalane żywicą dlatego trzeba zamówić nowy. Zamówienie bezpośrednio z Francji bo nigdzie indziej nie dostaniesz, termin za 2 miesiące ale po 2 tygodniach anulowane bo... Bo tak.

Druga zasada to sprzęt i tak może paść po tych 2 latach i nawet jak kupisz coś klasy
@feomazyt: ja mam
suszarkę electrolux 2-3 lata
pralkę bosch 1 rok
zmywarkę bosch 1 rok
płyta amica 11 lat
piekarnik samsung 4 lata
mikrofala samsung 4 lata
lodówka samsung 4 lata
@feomazyt: Siemka, Płyta na szkle czy stal ? Kolorystyka piekarnika i mikrofali ? Wymiary i pojemność pralki ? Okap wbudowany w szafkę, teleskopowy czy kominowy ? No i mniej więcej w jakim budżecie chcesz się zmieścić ?
  • 0
@maviek92: Hej, płyta na szkle, piekarnik czarny, mikrofala dobrze jakby była biała, pralka i suszarka pełnogabarytowe, pojemność min. 8kg, okap podszafkowy. Co do budżetu myślałem zmieścić się z multirabatami w okolicach 16-18k