Wpis z mikrobloga

Wybieram się na Tajwan w czerwcu. Mam dwa tygodnie. Jeśli ktoś z Mirków tam był, to będę wdzięczny za jakiekolwiek porady.
Może ktoś wypożyczał samochód/skuter?
Zastanawiam się jeszcze nad wylotem z Tajwanu np. do Korei/Hong Kongu albo na Filipiny(chociaż tam średni sezon wówczas). Jak myślicie, może jednak warto spędzić całe dwa tygodnie na Tajwanie?

#tajwan #podroze #podrywajzwykopem #chiny #korea
  • 9
a tam nie ma czasami jakiejs pory deszczowej w czerwu?

@bartd Na Tajwanie nie ma pory deszczowej. Na północy pada dużo cały rok w sumie, na południu nie pada praktycznie wcale ( ͡º ͜ʖ͡º) W czerwcu to już się tajfuny zaczynają, jak nie ma tajfunu, to powinno być okej. Na północy najmniej pada na jesieni.

@michelney Mieszkam już „chwilę” na Tajwanie, jak coś to pytaj ( ͡
o możliwości przeniesienia się do oddziału firmy w Szwajcarii nie jestem tym kompletnie zainteresowany, bo pomimo dużo wyższej pensji pewnie i tak nie byłoby mnie stać, żeby codziennie jeść na mieście, no i do tego zimniej niż tu gdzie obecnie mieszkam więc w ogóle odpada ( ͡º ͜ʖ͡º)


@michelney: całe dwa tygodnie na tajwanie: Alishan forest, taroko national park, Kaohsiung i wakeboard w lotus pond, Kenting
KondominiumKatoSocjalistyczne - >o możliwości przeniesienia się do oddziału firmy w S...