Wpis z mikrobloga

Ta wojenka reklamówka między biedronka a lidlem ukazuje smutna prawdę, że dla większości Polaków liczy się tylko i wyłącznie cena.
Mają w dupie to że biedronka przypomina wybieg dla bydła, wszędzie palety, #!$%@?, mało ludzi na kasie, długie kolejki. #!$%@?, jest niby taniej (bo Lidl jednak ma wiele produktów w lepszej cenie).
Gdyby w Biedronce dali rabat na produkty 10% ale z adnotacja że towar byłby osrany, to ludzie by się na to rzucili. Ha tfu na chlewionke
#biedronka #lidl #chlewionka
  • 19
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@brakloginuf ok ale Lidl nie jest droższym sklepem też ma fajne promki jak biedronka. Taki Piotr i Paweł czy inna Alma jest znacznie droższa ale to inny rodzaj sklepu ale biedra czy Lidl? Cenowo jeden #!$%@?
  • Odpowiedz
@Milo900: bo to jest parszywy naród XD kiedyś byłem na plaży, to baba leżała 2 metry od śmietnika, żeby było blisko do baru, mimo że 15 metrów dalej było pełno miejsca XD
  • Odpowiedz
@Milo900: może kierują się ceną, ale reklamy sklepów nie są tego potwierdzeniem. Potrzebne by były statystyki czy coś się zmieniło w liczbie klientów. Równie dobrze większość może kupować gdzie bliżej.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Leszcz_pancerny_w_rzucik_malowany kolejny co nie umie czytać. Chodzi o to że różnice cenowe miedzy biedronka a lidlem są #!$%@? praktycznie niezauważone, raz jeden ma coś drożej a inny ma coś taniej. Ale ludzi jak te debile zrobili sobie z biedronki religie i twierdzą że ona zawsze i to zawsze jest najtańsza a to nie prawda.
Plus nie mówiąc o tym że nie jest często najtańsza to jeszcze warunki robienia zakupów są straszne
  • Odpowiedz
@Milo900: Mają w dupie jakość. Bo nie ma się co oszukiwać, że w Biedrze jest to samo, tylko taniej. Tam jest najgorsza pasza, której rasowemu psu bym nie dał. Ale tania.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Leszcz_pancerny_w_rzucik_malowany ale to twoja opinia i masz do niej prawo.
Mi chodzi o to że gdybyśmy porównywali Lidl vs Piotr i Paweł albo biedronka/Lidl vs centrum delikatesy to faktycznie ceny w tych drugich są znacznie droższe. Ale Lidl vs biedronka ? Jeden #!$%@?. A co do asortymentu to mi pasuje bardziej w Lidlu
  • Odpowiedz
@Milo900: idź sobie do Lidla w środę albo sobotę wieczorem i burdel jest większy niż w biedzie.
Sam chodzę tu i tu, i według mnie różnice są minimalne. I tu i tu jest burdel.
Nie uważam Lidla za sklep level wyżej.
  • Odpowiedz
ale Lidl nie jest droższym sklepem


@Milo900: ale wygląda na droższy (porządek, czystość, lepszy towar), a ludzie kupują w Biedronce bo wygląda na tanią. Analogicznie jak kiedyś Leader Price.
  • Odpowiedz
ok ale Lidl nie jest droższym sklepem też ma fajne promki jak biedronka. Taki Piotr i Paweł czy inna Alma jest znacznie droższa ale to inny rodzaj sklepu ale biedra czy Lidl? Cenowo jeden #!$%@?


@Milo900: Moim zdaniem jeśli chodzi o takie popularne troszkę większe sklepy najdrożej jest w Stokrotce i Netto przynajmniej to które jest u mnie w mieście jest gównem. Pamiętam jak do niego kiedyś poszedłem to działała jedna
  • Odpowiedz
Mają w dupie to że biedronka przypomina wybieg dla bydła,


@Milo900: Spoko. Tylko, że w lidlu (przynajmniej moim zdaniem) jest taniej jak w biedronce oraz jest większa dostępność produktów.
  • Odpowiedz