Wpis z mikrobloga

@cwlmod:

auta z alkantarą i skórą w środku to nie jest premium


Bo nie są. W wielu tanich autach możesz mieć skórę, zwłaszcza że to i tak skaj a nie prawdziwa skóra
@PiotrFr: Oczywiście, że są. Alkantary nie ma w zwykłych markach, poza jakimiś sportowymi modelami. Nie ma dzisiaj czegoś takiego jak skaj. Wszystkie skóry są syntetyczne poza najdroższymi opcjami za 20k w jakimś bmw 5/7 xD
@cwlmod:

Nie ma dzisiaj czegoś takiego jak skaj.


Jest, dokładnie to jest to, tylko dziś się na to mówi "eco-skora". To jest ten sam materiał wykonany w ten sam sposób.

Wszystkie skóry są syntetyczne poza najdroższymi opcjami za 20k w jakimś bmw 5/7 xD


Pierdzielisz. Skórę naturalną możesz mieć w zwykłym Passacie albo w Citroenie. A jako od 15 lat posiadacz różnych Alf, wszystkie od 156 do Giulii miały naturalną skórę
Jest, dokładnie to jest to, tylko dziś się na to mówi "eco-skora". To jest ten sam materiał wykonany w ten sam sposób.


@PiotrFr: No nie jest. Jakoś sztucznej skóry jest drastycznie inna niż kiedyś. Skaj to był kiedyś twardy i szorstki papier wyglądający jak skóra, a dzisiaj taka vege skóra z tesli jest bliżej skóry merynosów niż tego gówna co było kiedyś.

Skórę naturalną możesz mieć w zwykłym Passacie albo w
@cwlmod:

No nie jest. Jakoś sztucznej skóry jest drastycznie inna niż kiedyś


To że ten materiał jest dziś lepiej wykonany przez światowy koncern niż w PRL zrobiony byle jak na obicie tyłu fotela w 126p to fakt, ale nie zmienia to tego, że to ten sam materiał. Nic nowego tu nie wymyślili.

Nie, nie możesz. Skóra naturalna jest dzisiaj bardzo rzadka i wymaga dużej dopłaty. Przestało się po prostu używać określenia
@cwlmod może w punktach żeby Co było łatwiej bo przerasta

1. nadal nie napisałeś jaki inny mały samochód 7osobowy o wysokim standardzie jest godny wyboru
2. Z której strony twierdzisz że VW Touran to SUV?
3. Tesla trzeszczy za każdym razem jak ruszam po kilku godzinach stania
4. Kłócisz się że 2 moje auta to premium a jednocześnie twierdzisz że nie mam premium

Dyskusja z Tobą jak z debilem. Nie wybieram aut
@PiotrFr: Nie, nie jest to ten sam materiał. Po prostu.

Veganskie skóra tesli jest o tyle ciekawa że bardzo przyjemna w dotyku. W bmw mają podobną (albo gorszą) vernasce. Ja tam więcej nie wymagam od skóry i na pewno nie dopłacałbym za full naturalna.

Ps pokaż mi jakiś dowód że skóra w seacie jest naturalna.
@zibizz1: Już ci powiedziałem że nie mam zamiaru ci odpisywać merytoryczne, bo jak sam zauważyłeś, rozmowa z tobą jest jak z debilem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jedno co przyznam to że pomyliłem tourana z touaregiem xD
@cwlmod:

Nie, nie jest to ten sam materiał. Po prostu.


Z czego jest zrobiona sztuczna skóra?

Ja tam więcej nie wymagam od skóry i na pewno nie dopłacałbym za full naturalna.


Pomijając kwestię tego, jaka jest w dotyku, to dla samego zapachu w aucie wolę dopłacić jeśli jest taka możliwość.

Ps pokaż mi jakiś dowód że skóra w seacie jest naturalna.


Ale jaki? Zajrzyj w broszurę/konfigurator

Skóra naturalna w kolorze błękitu.
@PiotrFr: Nie wiem z czego i nie ma to żadnego znaczenia. Ważne jaki jest ten materiał w dotyku i użytkowaniu.

To że wolisz dopłacić do zapachu to już twój wybór ;)

Zajrzałem i faktycznie jest to nappa. Powiedziałbym że nawet mega tania, bo ona razem jest sparowana z lepszymi fotelami

Wracając do tematu, w tesli vege skóra jest jakości bardzo dobrej skóry naturalnej, a poza świadomością użytkownika, wrażenie jest jak w
@cwlmod:

Powiedziałbym że nawet mega tania, bo ona razem jest sparowana z lepszymi fotelami


Do tego deska i boczki. Jest tylko jeden dziwny problem odnośnie Borna i skóry. Nie można jej zamówić razem z dużą baterią (WTF?)