Wpis z mikrobloga

@aczutuse: Wg oficjalnej kategoryzacji to tak. Wielu twierdzi, że przez minimalistyczny, prosty design Tesla premium nie jest. Ale to są prywatne opinie. Wyposażeniowo jej niczego nie brakuje.
@aczutuse: Moim zdaniem ogólnie obecnie bardzo ciężko cokolwiek nazwać tak naprawdę per ''samochodem premium'' jeśli nie mówimy o autach pokroju Royca bo nawet te wszystkie Bmw, Audi, Mercedesy obecnie są na tyle powszechne, ze nawet w Polsce masz praktycznie po kilka tego na każdym osiedlowym parkingu. To samo zaczyna się ostatnio robić z Teslami nawet nie w miastach do 50k mieszkańców
@cwlmod Fakt jest taki że Y jest mniej premium niż VW. Premium to np możliwość większej konfiguracji czego w Tesli nie ma

@gonzo91 design minimalistyczny ma odchudzić cenę, auto ma prawie wszystko co trzeba, w Tesli mamy w standardzie większość rzeczy za które w innych markach trzeba dopłacić ale nie ma tez rzeczy które w premium powinny być przynajmniej do wyboru. Jak się człowiek przyjrzy to jest bieda, jak choćby w półce
@zibizz1 Fakty są takie laiku, że o segmencie premium nie decyduje jego customizacja. Materiały, moc i wyposażenie tesli ustawiają ją stabilnie na rynku premium.

BMW 1 nie ma startu, a BMW 3 zwyczajnie jest nieco gorszym autem niż tesla.

Dobrym przykładem premium jest choćby wentylacja foteli (segment d premium ma w ogóle taką opcję?) albo gigantyczny szklany dach.
@cwlmod laikiem to jesteś Ty, mam Y i X. Nawet Xa trudno nazwać klasa premium ale już mogę przymknąć oko. Oczywiście jeśli to określać jako wyjątkowa wartość w umyśle rynku docelowego to każda Tesla jest premium. Ale jeśli np porównać Porsche i Teslę no to Tesli do premium sporo brakuje choćby masażu czy wentylowanych siedzeń w Y i starej 3. Jeśli chodzi o spasowanie niezawodność to tutaj jest ok, ale możliwość np
laikiem to jesteś Ty


@zibizz1: Rozśmieszaj mnie dalej xD

Ale jeśli np porównać Porsche i Teslę no to Tesli do premium sporo brakuje


Od razu do Rollsa porównaj, laiku xD

Także w umysłach grupy odbiorców Tesla jest premium, ale każdy kto kupował Tesle już zanim ją odbierze zrozumie że to nie jest premium


Myślę że najpierw to popracuj nad swoim umysłem, bo już w kolejnym temacie piszesz takie kocopoły, że ręce
@cwlmod

W standardzie full opcja, w tym skóra, wentylacja, ultrapanoramiczny szyberdach, duża moc, alkantara (lub podobne) w środku, a ten pieprzy kocopoły że to nie jest premium xD


A w jakiej marce takie rzeczy bo w połowy z tego nie mam w mojej jednej Tesli

Mam dwie Teslęle i VW Tourana z wysokim wyposażeniem i według mnie mamy tak:
Tesla X> VW Touran> Tesla Y

Jeśli Touran nie jest premium to Y
A w jakiej marce takie rzeczy bo w połowy z tego nie mam w mojej jednej Tesli


@zibizz1: Czyli jeszcze jesteś ślepy i głuchy xD

Jeśli Touran nie jest premium to Y też nie jest

Laiku, Touran jest wyjątkowym modelem VW, który został wykonany na poziomie wyższym niż inne modele tej marki. Jak być coś się interesował motoryzacją to byś wiedział xD

No ale jak ktoś kupuje tourana to też dużo
@cwlmod Co mówi o właścicielu to że kupił Tourana? Oprócz tego że wybrał auto na poziomie wyższym niż inne modele tej marki.

Ogólnie to jesteś jednym z najbardziej ułomnych trolli tutaj na wykopie. Jakby co to stwierdzam fakty( ͡° ʖ̯ ͡°)
Co mówi o właścicielu to że kupił Tourana? Oprócz tego że wybrał auto na poziomie wyższym niż inne modele tej marki.


@zibizz1: To że kupił nudnudniejszy model najnudniejsze marki jeszcze przepłacił, bo nie ma prestiżu, ani designu audi - jest dzbanem xD

Ogólnie to jesteś jednym z najbardziej ułomnych trolli tutaj na wykopie. Jakby co to stwierdzam fakty( ͡° ʖ̯ ͡°)


Spokojnie mireczku, myślisz, że słowa głąba,
@cwlmod Ale jaki miałem kupić możliwie mały samochód który wygodnie pomieści 7 osób? Skąd wiesz że przepłaciłem?

Nie ja tu jestem głąbem który wypisuje bzdury, i nawet słowa nie powiedziałem o daci.

Nie kupuje turbo nudnych samochodów tylko samochody które najlepiej spełniają moje potrzeby, niekoniecznie muszą być premium
Ale jaki miałem kupić możliwie mały samochód który wygodnie pomieści 7 osób? Skąd wiesz że przepłaciłem?


@zibizz1: Kupiłes 3 suvy chłopie. Piszesz o marka premium, a jak widać nie masz ani jednego klasycznego auta premium ani ciekawego auta xD

Nie ja tu jestem głąbem który wypisuje bzdury, i nawet słowa nie powiedziałem o daci.

Jesteś i ci to udowodniłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie kupuje turbo nudnych