Wpis z mikrobloga

Z całym szacunkiem do każdego człowieka, ale protest rolników budzi we mnie najgorsze uczucia w tym obrzydzenie i pogardę dla tych, co w ten sposób utrudniają życie każdemu pracującemu człowiekowi. "Prosimy o znalezienie sobie na okres blokady objazdu" - a więc rolniku, proszę znajdź sobie w życiu inne zajęcie i przestań zrażać do siebie ludzi swoim zachowaniem, a jeśli już to skieruj swój protest w kierunku właściwych osób, a nie zwykłych normalnych ludzi. Ci zwykli ludzie nie będą mogli na czas dojechać do pracy, może w tym korku będzie stał lekarz, pielęgniarka, ratownik, którzy nie zdążą zaopiekować się kiedyś tobą, lub twoją rodziną?

Na pewno takie akcje przysporzą rolnikom sympatyków, bo przecież wkurzeni w korkach ludzie będą popierać te działania, na pewno - byłem tym ciągnikiem.

Dodatkowo to hasło "głód poczujesz, rolnika uszanujesz"? Serio? Znalezienie w sklepach warzyw i owoców z Polski jest problemem, a on mnie straszy głodem? XD

#protest #rolnik #kielce #blokadadrogi
svatco - Z całym szacunkiem do każdego człowieka, ale protest rolników budzi we mnie ...

źródło: fb

Pobierz
  • 5
@svatco: możesz się pultać, ale patrząc na efekty nie ma dyskusji. Dopóki tylko krzyczeli, prosili i płakali to #!$%@? dawało. Podziękuj komukolwiek na kogo głosowałeś do parlamentu PL czy UE że "analiza skutków legislacji" jest robiona tak żeby wyszło co ma wyjść i zaczynają się ogarniać ze swoimi pomysłami co nieco dopiero jak się robi dym.
@svatco zbieram chętnych na blokady dróg dojazdowych do pół i użytków rolnych w czasie kluczowego dla rolnictwa czasu w roku. Będziemy blokować dojazd dla maszyn rolniczych, tak by kombajny czy inne sprzęty rolnicze nie wjechały ani nie zjechały z pół. Dlaczego tylko my mamy tracić na dzialnosci. Niech rolnik też odczuje. Protest ma być w 100% legalny. Postulaty juz są. Ropowszchnij gdzie się da na wykopie.
via Android
  • 0
@nalot_1 ja mam inny sposób, nie kupuje żadnych produktów pochodzących od polskiego rolnika, czy to na bazarku, czy w sklepie, niech odczuje po kieszeni kto go utrzymuje ;) wiadomo że 1 osoby nie odczuje