Wpis z mikrobloga

Dziś z serii największe normickie bzdury - "TA JEDYNA"

Ostatnio podczas rozmowy z mamą padło z jej strony stwierdzenie "Nie każda kobieta jest dobra, musisz znaleść tą jedyną"

To jest jedno z największych kłamstw którym nas karmiono, na każdego czeka wyjątkowa kobieta, która będzie do nas idelanie pasowała XD. Nie istnieją ludzie idealnie dobrani, są tylko lepiej lub gorzej pasujący do siebie.

IDEALNY ZWIĄZEK SIĘ BUDUJE, A NIE ZNAJDUJE

Idealnych kobiet z którymi mógbyś potencjalnie stworzyć wspaniały związek mijasz codziennie przynajmniej kilka.
Żadna kobieta nie jest niezastąpiona, choć faktycznie jeżeli będzie was łączyć wyjątkowo dużo czynników to jest zastąpienie może się okazać bardzo trudne. Natomiast zwykły basic związek normicki, gdzie dwie osoby nie mają żadnych zainteresowań oprócz imprez, siłowni i podróży nie jest czymś wyjątkowym gdzie dwie osoby trafiły na kogoś jedynego w swoim rodzaju.
#blackpill
#przegryw
#normictwo
#tfwnogf
  • 16
  • Odpowiedz
@jonasz68: zgadzam się ale uważam że czynników jest więcej a takich osób mniej, bo ludzie są bardzo różnorodni dzisiaj w poglądach życiowych (od Julek do wykopkow), do tego dochodzi żeby druga strona była wolna i też zainteresowana, i mieć umiejętności i zasoby rozpoczęcia i pociągnięcia tej znajomości. Bardziej bym powiedziała że przy takim zwykłym normickim trybie życia to będzie to tak do kilku osób rocznie. Teoretycznie apki randkowe zwiększają te szanse,
  • Odpowiedz
@Lysandros @jonasz68: no a ja miałem soulmejta, wszystko było git, tylko dziewczyna miała kompleksy, przez to poszła na psychoterapię i baba jej zrobiła pranie mózgu. Po jakimś czasie już nie była moim soulmejtem i związek się rozpadł.
Także #!$%@? nigdy nie ma pewności... Możesz być 1:1 idealnie dopasowany a po czasie coś we łbie się przestawi i #!$%@?, adios.
  • Odpowiedz
@Kociepochodnie: ale ja robiłem wszystko żeby tych kompleksów nie miała... to nie jest tak, że ja byłem #!$%@?, jej #!$%@?łem że mogłaby schudnąć czy coś, wręcz przeciwnie. Zawsze jej mówiłem, że jest idealna, piękna, itp.
  • Odpowiedz
IDEALNY ZWIĄZEK SIĘ BUDUJE, A NIE ZNAJDUJE


@jonasz68: mów to kobietom które mają wszystko podane pod nos i w ogóle świat stoi otworem i wszystko możesz wystarczy tylko chcieć xD
  • Odpowiedz
dokładnie mireczku bo miłość jest wyborem


@TonyMalin: przede wszystkim problem leży w tym że ludziom się za słabo tłumaczy że miłość to nie emocje i uczucia i "to coś" itp. tylko miłość to najtrudniejsza do osiągnięcia "cnota" jeśli ktoś woli tak to określać i nie jest tylko związana z jakimiś emocjami przywiązaniem odczuciami itp. tylko czymś co można osiągnąć pracą wiedzą zrozumieniem i odpowiedzialnością itp.

a ludziom się #!$%@?ło że miłość
  • Odpowiedz
IDEALNY ZWIĄZEK SIĘ BUDUJE, A NIE ZNAJDUJE


@jonasz68: Dokładnie.

Niestety ludzie dzisiaj przyjmują jakąś "dziwną" narrację, że w życiu to trzeba maksymalizować przyjemność i wygodę wynikającą z posiadania partnera i jeżeli jest jakiś element który nie jest taki jak sobie upatrzyliśmy to należy wymienić partnera zamiast dostosować własne wymagania, standardy, oczekiwania, podejście czy porozmawiać z partnerem. No bo przecież "po co się męczyć", "po co być z kimś kto nie jest
  • Odpowiedz
@jonasz68: jedynej to.może sobie szukać 19-20 latek wśród uczennic 1 klasy szkoły średniej. Cała reszta jest rozorana we wszystkie dziury, często oszczana A nawet dupy lizalo. Jeśli masz ponad 22 lata i szukasz "jedynej" To prędzej wygrasz w lotka niż ja znajdziesz

Aha i szansa na znalezienie tej wartościowej, przysługuje mirkom >6/10 z wyglądu, a dla całej reszty sub 6, w wieku +25 lat it's ołwa
  • Odpowiedz