Wpis z mikrobloga

Ej anony był u was na wsiach obraz matki boskiej? U mnie był jakoś w 2004 xD taki tylko mniejszy. Chodził od domu do domu. i był w nim dobę. 2 sąsiadów się pobiło bo jeden drugiemu przekazał go o godzinę za późno XDDDDD U mnie jak był w domu to stary kazał klęczeć mi i rodzeństwu prawie cały dzień (dostaliśmy wolne od szkoły) i nie wolno było wtedy jeść kiełbasy xD #niewiemjaktootagowac #religia
Itslilianka - Ej anony był u was na wsiach obraz matki boskiej? U mnie był jakoś w 20...
  • 71
  • Odpowiedz
@Itslilianka: u mnie byl w 2006 akurat jak byl mecz z ekwadorem na MŚ w Niemczech i oczywiscie nie mozna bylo pomodlic sie tak zeby zrobic to po meczu albo skonczyc przed, żeby nie robic komuś na złość
  • Odpowiedz
@Itslilianka: u mnie też ten obraz był ze 20 lat temu, ale już nie pamiętam czy obraz stał całą dobę czy tylko kilka godzin i był przekazywany dalej. Jak już obraz kończył objazd po naszej wiosce to jeszcze było takie baaaardzo długie nabożeństwo z tej okazji w kościele.
  • Odpowiedz
@Itslilianka: u mnie w okolicy był ten duży, ale też był ten co chodził o domu do domu, pamiętam jak u mnie na chacie został postawiony w moim pokoju. Biorąc pod uwagę, że grałem na kompie, to mnie rozpraszał, bo miałem wrażenie, że ktoś mnie obserwuje. Najlepszy Syrius Sam 2 w życiu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Itslilianka a najlepsze w tym wszystkim jest fakt, że jest to kopia obrazu z Częstochowy. I żeby ta kopia nabrała „mocy” została przyłożona do oryginału! Czaicie to? Przyłożona do innego obrazu i teraz ma super moc! A kościół się potem dziwi, że młodzi ludzie nie chcą uczestniczyć w tym cyrku, gdzie Bóg jest tylko dodatkiem do tego biznesu.
  • Odpowiedz