Wpis z mikrobloga

  • 0
I co w związku tym? :D


Ps. Pierwsze co wpisuje w google aby poczytać o "Kolorowej Agitacji" to wyskakuje mi post z Wykopu i co najlepsze to po samym stylu pisania to już wiem, że to Twój wpis xDˣᴰ


@Khalimowski: i jakiś kukold mi ten komentarz usunął
Więc wklejam go jeszcze raz:

"Biale kobiety dawajcie doopy tylko murzynom i ciapatym, oni są przewspaniali,zbudujecie lepszy cudowny świat nie to co z białymi
  • Odpowiedz
@pa6lo: no nie byłem, a co takiego mnie ominęło?


@adamsowaanon: Np. stadion West Ham, była wioska olimpijska albo mordownia, gdzie zaczynała grupa Iron Maiden. Wracając do tematu, obrazek reprezentuje przekrój społeczeństwa mieszkającego w Newham, w którym żyją liczne mniejszości. To jakby pieklić się, że Ealing umieściło polskie dziecko na plakacie. Zresztą, pienić się o banner z dziećmi to, nie obraź się, lekka odklejka.
  • Odpowiedz
  • 0
@pa6lo: ja się nie pienie, ja popieram i zachęcam białe kobiety żeby brały przykład i kojarzyły murzyna, ciapatego jako najlepszą partie na partnera dla siebie, byle nie z lamusami białymi,
W końcu o to chodzi reklamodawcom stosując 99/100 przypadków takie schematy.( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiadomo dzieci też muszą wiedzieć od najmłodszych lat z kim warto się związać w dorosłośći. Co plakat pokazuje
  • Odpowiedz
zachęcam białe kobiety (...) najlepszą partie na partnera dla siebie, byle nie z lamusami białymi


@adamsowaanon: That's not it. To wszystko Twoja projekcja. Zastanów się. Piszę to tylko dlatego, bo czasami popełnisz w miarę ciekawy wpis w temacie, na którym się znasz.
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: tak jak kolega powyzej napisal, to Newham gdzie mieszkaja glownie imigranci z calego swiata, jest tam bardzo kolorowo, na plackacie wiec widac podzial 50% 50%, co w Newham pewnie jest w innych proporcjach.

O i ile takie plakaty nie mialyby sensu w Polsce o tyle w UK maja bo z wielu powodow (miedzy innymi podbicia polowy swiata w przez UK) maja tutaj duzo rozno kolorowych osob. Sam mieszkam w malym
  • Odpowiedz
  • 0
To wszystko Twoja projekcja. Zastanów się.


@pa6lo: jaka moja projekcja?
Panowie długonosi, właściciele większości mediów na świecie lepiej wiedzą co jest dobre dla białych kobiet, nie na darmo mają najwyzsze IQ,

Piszę to tylko dlatego, bo czasami popełnisz w miarę ciekawy wpis w temacie, na którym się znasz.


@pa6lo: w jakich tematach np? (ʘʘ)
  • Odpowiedz
  • 0
O i ile takie plakaty nie mialyby sensu w Polsce o tyle w UK maja bo z wielu powodow (miedzy innymi podbicia polowy swiata w przez UK) maja tutaj duzo rozno kolorowych osob. Sam mieszkam w malym miasteczku gdzie wiekszosc to biali ale w szkolach i przedszkolach jest calkiem sporo rozno kolorowych dzieci, nie rozumiem dlaczego nie mialoby byc ich na plakatach?


@DrGreen_2: byłem rok temu w Madrycie, i na lotnisku
  • Odpowiedz