Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Szukam kogoś kto mi rozpisze treningi, bo samemu kiepsko się dla siebie układa, a jak próbowałem kupić przez neta, to gość mi sprzedał kopiuj wklej, którego nie mogę stosować.
Mój poziom to taki intermediate, trenuję pod sporty walki. Sęk w tym, że mam kilka dyżurów dobowych w tygodniu i mogę tyle poćwiczyć co w wolnej chwili w pokoju z własnym ciałem, ewentualnie hantlem/kettle/drążkiem.
I właśnie szukam jakiegoś planu, szczególnie coś na nogi i core, bo jakieś splity push/pull w wolne dni albo drożek robię.
Robiłem coś takiego:
45 sekund pracy 15 sekund odpoczynku przysiadyx4 i następnie wznosy łydek i potem lunge z 5 kg 4x10 na nogę
Ale to taki bieda plan, podobnie na core jakieś tabaty z unoszeniem nóg w planku, brzuszki, ale no - fajnie by było mieć coś sensownie ułożonego.

#sportywalki #fitness #silownia #trening #boks #mma #ufc



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
  • Odpowiedz
Nie rób tego przez internet idź na siłownię do człowieka który faktycznie pracuje na miejscu z ludźmi. Ci wszyscy internetowi patotrenerzy wyciągają tylko grubą kasę od naiwnych a mają przygotowanych kilka rozpisek które serwują jak fastfoody
  • Odpowiedz
@grzegorz710 ci na siłowniach też mają kilka rozpisek, które serwują wszystkim ¯_(ツ)_/¯ ale w ich przypadku przynajmniej można na nich wymusić ewentualne modyfikacje w trakcie treningu
  • Odpowiedz