Wpis z mikrobloga

dzisiaj jak sobie myślę, że ktoś połączył hasła moto, mysz i Mars, to chyba tam było ostro wciągane


@Precypitat: to była strategia marketingowa lat '80 i '90 - bohaterowie plus gadżety, a jako że postacie ludzkie były już zajęte przez He-mana i G.I.JOE, a roboty przez Transformers, Robotix i kilka pomniejszych, to w pewnym momencie przerzucono się na antropomorficzne istoty i tak powstało m.in. TMNT, Thundercats, Dinosaucers, Extreme Dinosaurs, Street
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP: Oj tam czepiasz się animacji. Biorąc pod uwagę, że miałeś albo Myszy albo Colargola do wyboru między kanałami to wiadomo że wygrywał myszy.

W dodatku naprawdę udzwiekowienie robiło robotę.
  • Odpowiedz
@EnderWiggin z perspektywy czasu to niestety były bardzo złe bajki. Widzę co dzieciaki teraz oglądają i co my oglądaliśmy wtedy, to jeżeli chodzi o przesłanie i wpływ na dzieciaka tamte bajki to było jedno wielkie gówno.
  • Odpowiedz
@miki4ever Ja wiem czy złe ? #!$%@? trochę. No było gówno, ale i tak ciekawsze od tego do czego mieliśmy dostęp wcześniej. Obecnie nie jestem na bieżąco. Wracając do tamtych lat wypadałoby jeszcze wspomnieć o Polonii1 RTL7, gdzie były zabawne bajki japońskie trochę nacechowane erotyką. Oraz, uwaga - Cartoon Network. To dopiero było posrane xD Ja akurat uwielbiałem. I jakoś mnie to nie wypaczyło.

Były jeszcze softy jak Asterix, Gumisie, Smerfy
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP: @EnderWiggin @Darth_Gohan

Motomyszy od dzieciaka mnie strasznie #!$%@?ły bo zawsze jak leciały, byłem rozczarowany że jeszcze nie zaczęli się MIB więc na siłe oglądałem i czekałem aż się skończy.. Nigdy nie byłem też fanem bo zwyczajnie nie lubiłem tych postaci.
Plp - @WLADCAMALP: @EnderWiggin @Darth_Gohan 

Motomyszy od dzieciaka mnie strasznie ...
  • Odpowiedz
@miki4ever Moto myszy rzeczywiście było typowym serialem "akcji" w stylu kolejnych części Rambo ( ͡º ͜ʖ͡º) ale równolegle leciał np. Kapitan Planeta, gdzie już jakiś przekaz ekologiczny był.
  • Odpowiedz
@byferdo ja sobie obejrzałem ostatnio odcinek i ten przekaz był kompletnie zakryty bzdurnymi rzeczami. Jak dla mnie seriale lat 80 i 90 po prostu nie dojechały do naszych czasów
  • Odpowiedz