Wpis z mikrobloga

@mirko_anonim: Perspektywa bycia z kimś kto jest z nami tylko i wyłącznie z uwagi na pieniądze to jakieś nieporozumienie. Nie wyobrażam siebie być z kobietą której nie świecą się oczy na mój widok albo która sama mnie nie zaciąga do łóżka i nie uprawia ze mną seksu z pożądaniem lub miłością.

No ale to trzeba mieć minimum kilka związków, trochę dziewczyn zaliczyć, mieć porównanie i rozeznanie czyli coś co jest dla
Może jakiś trener personalny? Sterydy?


@Sants1: taa jeszcze niech sobie włoży implanty w mordę i przedłuży nogi na drutach żeby p0lkę po 40 z dzieckiem zainteresować XD A jak dobrze pójdzie i nie wyłysieje po tych sterydach, nie rozwali sobie organizmu i nie zostanie impotentem to skapnie się po paru latach że tylko stracił czas bo sylwetka (o ile ją zrobi) niewiele znaczy #gymcel Wtedy wpadnie w jeszcze większego doła niż
Perspektywa bycia z kimś kto jest z nami tylko i wyłącznie z uwagi na pieniądze to jakieś nieporozumienie. Nie wyobrażam siebie być z kobietą której nie świecą się oczy na mój widok albo która sama mnie nie zaciąga do łóżka i nie uprawia ze mną seksu z pożądaniem lub miłością.


@Saddam_Husajn: Ale OP nie ma widocznie szans na normalny związek, więc co mu innego pozostaje prócz samotności?

No ale to trzeba