Wpis z mikrobloga

#modameska #ubierajsiezwykopem #pytanie #wykop30plus #wykop40plus

Mirki czy macie jakąś część garderoby, albo np zegarek itp albo cokolwiek co nosicie już ponad 15-20+ lat albo w przypadku młodszych ludzi, x rzecz noszona kilka lat ?

Jeśli chodzi o mnie to noszę pasek do spodni od ponad 25+ z bigstara ma specyficzny deseń, oczywiście mam dwa czy trzy inne, ale i tak noszę praktycznie tylko ten, po prostu go lubie, klamra jest zbudowana z podkowy dla konia - cowboy style, pasuje do jeansów jak i do spodni typu bojówki, im jestem starszy tym mniej rzeczy kupuje i noszę, staram się wyglądać schludnie elegancko czysty i zadbany, ale nie wariuje z modą.
  • 17
  • Odpowiedz
  • 1
@Drake1 ja mam sznurek zawiązany wokół nadgarstka. W tej chwili to drugi sznurek, który ma obecnie jakieś 13 lat. Pierwszy nosiłem podobny czas, w sumie chyba jeszcze przed 2000 rokiem go założyłem i tak już zostało.
  • Odpowiedz
Mirki czy macie jakąś część garderoby, albo np zegarek itp albo cokolwiek co nosicie już ponad 15-20+ lat albo w przypadku młodszych ludzi, x rzecz noszona kilka lat ?


@Drake1: Oczywiście, że tak. Mam ich całkiem sporo chociaż u mnie nie 15 a 5-7 bardziej. Dla mnie to jest normalne i naturalne wręcz nawet pomimo tego, że ja jakoś turbo przesadnie nie dbam o takie rzeczy i mam sporo rzeczy z
  • Odpowiedz
  • 0
@kubako: Te sznurki - banzoletki coś oznaczają ? z ciekawości pytam, z tego co wiem u wielu osób oznaczają jakieś związanie się z kimś albo przywiązanie się do czegoś albo kogoś.
  • Odpowiedz
a tak na poważnie to przez 10 lat nosiłem skórzany pasek, który mój stary dostał w woju. Któregoś dnia #!$%@?ł do do smieci, ale wyjałem go. do dziś pamiętam dźwięk klamerki...
  • Odpowiedz
@Drake1: kobita przylepila sie 9.5 roku temu. Troche znoszona, ale tak latwo się jej nie pozbede #pdk kurde mam pasek skorzany ktory ma co najmniej z 10 lat , jakis zegarek (z takim przebiegiem) tez by sie znalazl. reszta rzeczy raczej tania wiec krotkotrwala
  • Odpowiedz
@Drake1: tak i nie.

Nie, bo w sumie samo zaistnienie tego sznurka było jedynie impulsem chwili, nie planowanym w żaden sposób, nie związanym z niczym konkretnym. Bo ta pierwsza wersja to była taka około 3mm czarna linka, stopiona na końcówkach zapalniczką i sklejona ze sobą równiutko tak, że stanowiła całkiem zgrabną bransoletkę z prawie niewidocznym łączeniem, którą zrobiłem z nudów jakimś długim, zimowym wieczorem. Była niemożliwa do zdjęcia z nadgarstka bez
  • Odpowiedz
@Drake1 mam koszulkę termoaktywną alpinusa, kupiona przed rokiem 2000. Z racji tego że jeżdżę sporo rowerem kilka miesięcy w roku w mocnym użyciu, prana pewnie kilka tysięcy razy. Brak przetarć, dziur i właściwie większych śladów użycia.
  • Odpowiedz
@Drake1: dwie bluzy z house mające 13 lat i są w stanie rewelacyjnym. t-shirt który mam od przynajmniej 15 lat ale jest już nieco znoszony. Mam kilka takich rzeczy. Nie rozstaje się z nimi dopóki nie rozpadną się w pralce
  • Odpowiedz