Wpis z mikrobloga

Od roku, kiedy znajomi przestali już wychodzić na chlanie, każdy mój weekend wygląda tak samo, piątek żołądkowa gorzka miętowa i najebka przy komputerze. Sobota żołądkowa ruda, bo ma więcej procentów, a wiadomo, że po piątku trzeba więcej i najebka przy komputerze. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dziś postanowiłem, że pora z tym skończyć i co dziesięć minut mam ochotę wstać i skoczyć do sklepu po tą cholerną flaszke, trzymajcie kciuki mirasy trzeba się wyrwać z tego gówna ()
#zalesie #alkoholizm #alkohol #gorzkiezale #przegryw
  • 6
Od roku, kiedy znajomi przestali już wychodzić na chlanie


@czerwona_krewetka: Trzeba znaleźć nowych. Ja większość znajomków od chlania to mam jakiś studenciaków dla których mógłbym być ojcem.
Tzn nie można przeginać ale raz na jakiś czas wyjść w towarzystwie to lepiej niż pić pod komputer (choć sam to robię xD)
@423frewq4f23: Najczęściej w barach, a potem to już z górki leci bo poznaje ich znajomych i tak dalej. Teraz to już mam sporą grupkę takich znajomych, pododawali mnie na różnych socialach do swoich grup itp. Ale ja (i moja różowa też - bo razem wychodzimy najczęściej) jesteśmy dość dynamiczni i nie mamy problemu z nawiązaniem kontaktu z innymi ludźmi.
Oprócz chlania to też normalny kontakt mam z niektórymi, a to na