Wpis z mikrobloga

#!$%@?ło mnie. Jestem w Rumunii. Ciekawostka na dziś, albo #!$%@? tam, kilka. Mają inną godzinę i w #!$%@? #!$%@?ą myśl architektoniczną. Takie zakopane x100, czyli właściwie myśli w tym żadnej. Ma być #!$%@?, złote, a najlepiej to jeszcze jak krzyż będzie zwisał z dachu xD Na rondzie trzeba było ustąpić dorozce konnej załadowanej starymi cegłami, koń zaś stanął i dalej pójść nie chciał, rondo na krajówce od razu #!$%@? i korek. Albo cała szerokością drogi idą wypasane owieczki. Do tego w #!$%@? bezpańskich, wychudzonych psów i... dziwek, które wyglądają gorzej niż te psy. Ah, dziwki niekoniecznie są wychudzone za to coś tam zagadują, w odróżnieniu od psów, bo te nie szczekają. Wiem, skomplikowane xD Przed domem Rumuni mają ogrodzenia, te są różne - od drewnianych sztachet pamiętającch ZSRR po #!$%@? żeliwne malowane na złoto. Natomiast bez różnicy czy biedne, czy bogate, przed ogrodzeniem worki że śmieciami, pod nimi trochę drewna i palonko. Zdrowo że hej. Przypominam że te jelopy też są w unii. Na granicy 5 euro dla celnika na kawę, skorumpowani w #!$%@?. Temu daj, tamtemu daj. I się pytam czy Pan celnik to pan celnik czy Zebrak? Nie zrozumiał na szczęście bo później do mnie dotarło że mógł się #!$%@?. Dostał 5e i niech #!$%@?
Jutro wycieczka na #rower więc po weekendzie będzie mini relacja. Noapte bună czyli dobranoc xD
  • 2