Wpis z mikrobloga

Dzisiaj zabiorę Was w bardzo głębokie meandry audiofilskiego internetu. Przeglądając ofertę legendarnych już listew zasilających, których producent określa kierunkowość dosłownie każdego elementu, nawet tego, który nie ma kontaktu z sygnałem, trafiłem na trójmiejską grupę, która dzieli ze wspomnianym producentem obsesję na punkcie kierunkowości.
W tym odcinku pokażę wam, w jaki sposób panowie nietoperzowie pokonywali kolejne dysonanse poznawcze, odkrywając, że „kierunkowość” może mieć nawet izolator, kondensator czy… płyta winylowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli się podoba, możesz też wykopać znalezisko lub wspomóc piątakiem, który bezceremonialnie wydam na płyty:
https://buycoffee.to/tonskladowy
lub tutaj:
https://suppi.pl/tonskladowy

#tonskladowy – największe absurdy branży #audiovoodoo
Roszp - Dzisiaj zabiorę Was w bardzo głębokie meandry audiofilskiego internetu. Przeg...
  • 11
  • Odpowiedz
@Roszp Ale zaraz, jak to już za komuny badali kierunkowość!? Czyli chcesz mi powiedzieć, że oni słyszeli różnicę w kierunkowości kabli na tych gównianych Tonsilach i Fonicach, a mój współczesny, nie najtańszy zestaw jest za słaby, bo "różnice to dopiero na hajendzie słychać"??
  • Odpowiedz
@Roszp: film w okolicy 3 minuty, gość podobno słyszy zmiany
xD
a potem że testuje każdy element składowy, czyli przewód, izolacja, wtyk, gniazdo, spoko, czyli wychodzi że tych prób każdego ustawienia z każdym musi zrobić bardzo dużo razy, no bo przewód w prawo, izolacja w prawo, potem przewód w prawo ale izolacja w lewo, potem zmiana przewodu i izolacji, daje nam to 4 próby, przy dwóch elementach, a tutaj ma tych
  • Odpowiedz
  • 1
@Roszp ehhh... Za każdym razem jak się bije z myślami czy na pewno potrzebuje tego wypasionego kabelka do IEMów za 250zl, to musisz wrzucić nowy film()
Jak tak się będziemy bawić, to nigdy sobie tego kabelka nie kupię ( ͠° °)
  • Odpowiedz
  • 0
@Ralphs: A co sobie będziesz żałował, jak jest ładny i go chcesz to czemu nie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Osobiście traktuję kabelki jak biżuterię, niektóre są po prostu ładne
  • Odpowiedz