Wpis z mikrobloga

Nie znam się kompletnie na tym


@ChrystusPoganin: To Ci powiedziałem, zobacz co ma w szafce odpal np. fragrantica.pl i porównujesz akordy, lub szukasz po podobnych składnikach. Pomyśl #!$%@? sam, jak ona lubi ciężkie araby a tu Ci doradzą lekkie kwiatowe zapachy, to nici z seksu przez miesiąc, bo się z prezentu nie ucieszy ( _) Skąd my mamy wiedzieć co ona lubi? Chyba, że któryś z wykopków z
@kolejne_juz_konto: odkleiło się
@ChrystusPoganin ciężko będzie tutaj o polecenie bo mało różowych tutaj siedzi, a z damskich i magnetycznych perfum to jedynie chanel chance mi przychodzi do głowy, ale to nie ten budżet. Wpisz na yt “polecane perfumy dla kobiet”, obczaj każdą propozycję na perfumehub.pl (zbiór legitnych ofert z najniższymi cenami). Na pewno coś fajnego wpadnie
odkleiło się


@Szimu: Oj bo już mnie #!$%@?ą, takie bzdurne pytania "perfumy do 100zł dla babci" albo "komputer do 4k do wszystkiego". Po #!$%@? to dawać światu znać, że się jest upośledzonym i nie radzi sobie z życiem? Tak jak napisałeś znalezienie jakichś przykładów zajmie mu 10 min w necie, ale #!$%@? ciężko coś samemu zrobić, za mało mózgu na samodzielne poszukiwania i decyzje ¯\(ツ)/¯ Ja już #!$%@? chyba za stary
@kolejne_juz_konto: nie każdy ma ten sam tok rozumowania - czasami ktoś pyta o daną rzecz i wystarczy mu podpowiedzieć “gdzie szukać” lub “jak”, a nie mieszać z błotem bo czegoś nie wie, nikt się nie urodził uczonym
czasami ktoś pyta o daną rzecz i wystarczy mu podpowiedzieć “gdzie szukać” lub “jak”, a nie mieszać z błotem bo czegoś nie wie, nikt się nie urodził uczonym


@Szimu: Nawet się zgodzę, ale pytania zadajemy tylko wtedy, jak już sami nie możemy nic znaleźć. Przynajmniej mnie tak uczono, za starych (o wiele #!$%@? lepszych) czasów. Nigdy nie zadawałem pytania jakie perfumy mam kupić dziewczynie, bo ją po prostu znałem i jej