Wpis z mikrobloga

życie na "easy mode" zamieniła na bycie manletem


@Ryoku: w sumie ciekawe jak to później działa. Dopóki są w swojej kolorowej bańce, to jest spoko. Co jak przyjdzie czas weryfikacji, gdy "ona" będzie musiała sprawdzić się jako "on"? Będzie kwik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ryoku: Ty na to patrzysz za bardzo ze swojej perspektywy na zasadzie: tą po lewej bym ruchał, a to po prawej nie i prawdopodobnie nikt inny też. Tymczasem zrób sobie prosty eksperyment myślowy: gdybyś był facetem 1/10 i istniała magiczna pigułka, która zamienia Cię w 10/10 ale kobietę i musiałbyś żyć jako kobieta przez resztę życia to byś ją wziął, czy wolał zostać jednak facetem?
zrób sobie prosty eksperyment myślowy: gdybyś był facetem 1/10 i istniała magiczna pigułka, która zamienia Cię w 10/10 ale kobietę i musiałbyś żyć jako kobieta przez resztę życia to byś ją wziął, czy wolał zostać jednak facetem?


@AustinTarrou: Ale to co oni robią to nie jest w ogóle porównywalne do takiej magicznej pigułki. W żadną stronę.
@MajsterOfWihajster: Mi chodzi o samą motywację, a nie metodę. Jeśli jesteś facetem to zwykle nie chcesz stać się babą, nawet gdybyś miał być przez to 10 razy bardziej atrakcyjny. Z tych samych powodów ta dziewczyna mogła nie chcieć być atrakcyjną dziewczyną.
takie że nie wyje z tego powodu więc Twój wpis nie ma sensu xD skoro ma hajs na takie zmiany w ciele może też sobie wydłużyc nogi chorurgicznie i nie będzie manletem


@leeaxe: tak samo jak nie da się zmienić płci, tak samo nie da się wydłużyć nóg i zachować ich zdolności do biegania( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ryoku: Z trybu Noob Easy na Turbo Ultra Hard, nawet nie zdaje sobie sprawy w co się #!$%@?ł/a/o/ono/oni czy #!$%@? im tam( ͡° ͜ʖ ͡°)
@piratestorm:

tak samo jak nie da się zmienić płci, tak samo nie da się wydłużyć nóg i zachować ich zdolności do biegania( ͡° ͜ʖ ͡°)


można sobie genitalia przerobić ale chromosomu sobie nie zmienisz, przecież każdy to wie. Co do wydłużania nog to nie wiem. Wydaje mi się, że odpowiednio młody organizm mógłby wrócić do sprawności ale jakiś stary dziad 30 letni już raczej nie. No chyba