Wpis z mikrobloga

Śmiechłem srogo :) #heheszki bez kitu do łez ,ale jej kare wymyslili ( pewnie pierwsze jej myśli po zobaczeniu przebierańców : co to urwa jest?)

Jakaś aktorka Gina Carano z #seriale The Mandalorian wrzuciła fotę chłopaka z batem w ręku który gonił rzymiankę :) podpisała to: nienawidząc kogoś za polityczne poglądy
Od razu zaczęła się presja ze strony jej widzów, aby napisała swoje zaimki na swoim Twitterze, odmówiła i napisała : “boop/bop/beep” :)
Wiecie jak ukarało ją LucasFilm oraz #disney ? Wysłali ja do Guantanamo :) W sensie kazali udać się na reedukacyjny obóz z dwoma transami #bekazlewactwa oczywiści kazali jej przeprosić za swoje zachowanie

Złożyła przeciwko Disneyowi i Lucasfilms pozew twierdząc, że firmy „ukierunkowały, nękały, publicznie upokarzały, zniesławiały i dołożyły wszelkich starań, aby zniszczyć jej karierę , wszystko dlatego, że wygłosiła oświadczenia polityczne, które nie były zgodne z tym, co uważali za akceptowalny punkt widzenia”

źródło: https://decider.com/2024/03/14/ex-mandalorian-gina-carano-vs-disney-lucasfilm/?_gl=1njezj1_gaMTI5MjQ1NjQ2Mi4xNzA5MDc1OTEw_ga_0DZ7LHF5PZMTcxMDQ2MjI1NS4xMC4xLjE3MTA0NjM5MTQuMC4wLjA.
Questorius - Śmiechłem srogo :) #heheszki bez kitu do łez ,ale jej kare wymyslili ( p...

źródło: serial

Pobierz
  • 13
Złożyła przeciwko Disneyowi i Lucasfilms pozew twierdząc, że firmy „ukierunkowały, nękały, publicznie upokarzały, zniesławiały i dołożyły wszelkich starań, aby zniszczyć jej karierę , wszystko dlatego, że wygłosiła oświadczenia polityczne, które nie były zgodne z tym, co uważali za akceptowalny punkt widzenia”


@Questorius: Ależ szanuję