Wpis z mikrobloga

@Jarkendarion: przejść pewnie przejdzie, ale on dopiero w nie zagra za donejciki, bo sam z siebie tego nie tknie. Później małpy będą się śmiać, bo ich jutuber #!$%@? się na #!$%@? moda. Z czego pewnie i tak większość tych #!$%@?ów jest wyolbrzymiana i pod publiczkę
  • 0
@typbezkasy95: na łatwym jeszcze się da w to grać, na normalnym i trudnym to proszenie się o zamknięcie w Choroszczy. Chyba najgorszą mechaniką w tym modzie to ta regeneracja mobów, zamiast im dać 5k hp to dadzą 500 ale odleczy się jełop 10 razy więc wychodzi na to samo. Rozwiązanie jak z jakiegoś Lost Arka, gdzie też bossy mają 150 pasków zdrowia do zbicia. Równie #!$%@? jest zatruwanie oraz wytrzymałość która
@Antorus: a nie wiem, nie grałem. To, co napisałem nadal jest aktualne. Nawet poza guildsami w inne mody jak przeznaczenie dopiero grał po otrzymaniu kilku stów. I tak na każdym streamie na zasadzie: stream trwa 5h. Typ oczywiście gra w nudnego moda, ale niby lepszego, a za donejty losuje minuty, które odejmie od tych 5h i przełoży je na czas, który przeznaczy na tym samym live na gorszego moda, którego chcą