Wpis z mikrobloga

@wolny_kot: dlaczego heheszki. Coś chyba Braun kiedyś mówił właśnie o tym jak powinno wyglądać godło. Ciekawy cios. Taka zasłona na szybko dla nich, co mogło by być zrozumiane przez część społeczeństwa polskiego gdyby to wytłumaczyć tym, że są podlegli Polsce. A oni jako koło czy co to tam jest chcą jedynie dbać o dobro Polski i jej mieszkańców.
Możliwe, że by przeszło.
Co do 2. To nie patrzy na Rosję a
  • Odpowiedz
2. To nie patrzy na Rosję a na Białoruś


@Gozd: Ok, ale tu chodzi o to że Białoruś rozwiązuje problemy mieszkaniowe młodych ludzi. Do końca życia.
  • Odpowiedz
@wolny_kot typowy lewak: hmmm do czego by się tu dzisisj dopiero**ić? Niespecjalnie jest do czego, poza tym to nasi liderzy jadą po bandzie.. Żukosia forever! Zaraz...o wiem! Do logo konfy. Cyk.


@LicentAbsolweum: musisz być giga mózgiem, że nie zrozumiałeś nawiązania do tłumaczenia szurów różnych logo w firmach.
Ale czego się spodziewać, bo wyborcy konfederusji
  • Odpowiedz
@wolny_kot:
5. Orzełek w logo nie ma fiuta, więc w Konfie nie ruchają
6. W logo nie ma kobiet, więc są antykobiecy
7. W logo jest tylko Polska, więc są nacjonalistami
8. Jedyne kolory w logo to niebieski, biały i żółty.. zupełnie jak pasiaki żydów w obozach, więc Konfa chce zniewolić polaków.
  • Odpowiedz
czyżby coraz większy strach w oddziale?


@wolny_kot: Ja np. ostatnio tak się bałem, kiedy Mentzen świętował 17% poparcia po podliczeniu wyborów...
A nie, czekaj xD
  • Odpowiedz
@wolny_kot:
A może orzeł w prawo się patrzy bo to prawica? A jak by się patrzył w lewo, to znaczy, że to agenci Niemiec czy dają się dymać ruskim?
  • Odpowiedz