Wpis z mikrobloga

Póki co Antek, Bartek i Luiza to największe dzbany tej edycji. Luiza to trochę egzaltowana dziewucha ale co trzeba mieć we łbie żeby być tak nabzdyczonym typem z wiecznymi muchami w nosie jak Antek. O charakterze Bartka to aż szkoda gadać. Chłop ma sztangę w czaszce zamiast mózgu więc nic dziwnego że jego zachowania to mieszanka troglodyty z bachorem któremu nie kupiono
lizaka #hotelparadise
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bartek mózg wypocil na siłce. Antek to taki zjeb że aż mnie trzęsie, sam ma #!$%@? na laski ale będzie się fochal że inni mają z nimi dobry kontakt, no tak. Ten cały Jędrzej to obsraniec 2 i coraz bardziej z twarzy mi go przypomina. Wszyscy są jacyś tacy kiepscy i nijacy. Doszło do tego że najbardziej lubię typa który albo jest (do tego mi niestety bliżej pomimo teorii wykopków) albo gra
  • Odpowiedz
@Georegik też lubię Jessice ale uważa że mogła zrobić lepszy ruch i wyeliminować Natalię. Strasznie jest męcząca, plus za każdym razem gdy będzie wchodzić jakąś dziewczyna to Natalia będzie odstawiać cyrki tak jak było przy Jess. Nic mnie tak nie #!$%@? jak podchodzenie do osoby z przywilejem i pytanie się czy ma pakować walizkę. Tym razem z Luiza udało im się wyżebrać.
  • Odpowiedz
@OldTimer11: moja teoria jest taka, że Luiza jest spoko osobą, tylko wchodzi jej na banie strasznie to co inni o niej myślą + jej kompleksy, Bartek okazuje jej wsparcie i jakieś zainteresowanie więc automatycznie staje się ona ślepa na te jego red flagi :( A żeby było śmieszniej to Bartek widzi te jej słabości + sam ma podobne problemy bo widać, że próbuje udawać pewnego siebie a tak naprawdę nie
  • Odpowiedz