Będę może nieobiektywny, ale ja tam lubię Weronikę XD Dziś rozbroiło mnie gdy paradowała z twarzą w farbie, szczególnie przed Martą. Raczej inne dziewczyny na jej miejscu nie chciałyby się tak pokazać przed potencjalną rywalką, tylko byłoby MUSZĘ SIĘ POMALOWAĆ
Może i psycha jej siada, ale wolę już kogoś takiego niż egotopy przekonane o swojej zajebisto*** i bez dystansu do siebie #hotelparadise
@martin2345: tez lubie Werke, miala swoje jazdy i odklejki na poczatku, ale tez zakladam, ze to raczej presja przez kamery i wrzucenie sie w takie niecodzienne srodowisko, ten comeback po przerwie ogolnie bardzo na jej korzysc. Marte lubilam w sumie zanim odpadla a teraz bardzo na minus po powrocie.. Co do reszty komentarzy dot. kanapowego diagnozowania - tez bym sie nie zgodzila, tak jak czesto latwo powiedziec czy ktos zawiewa
#hotelparadise lektor o wycieku: "nie reagujcie na takie wycieki, nie rozszyfrowałem co tam jest napisane, nie powiem wam czy to prawda czy nieprawda, nie wiem czy ta fotografia co tam wyciekła to prawdziwa i czy coś tam było widać, nie będę odbierał wam czy sobie przyjemności, nie skupiałbym się na tego typu głupotach czy przeciekach"
@amanda12 słuchaj nic tylko zgadać się z drugą połówką, polecieć na darmowe wakajki i udawać, że wcześniej się nie znaliście 8) kto wie, może przesypianie hotelu to jednak też metoda
#hotelparadise ogląda ktoś ten live z lektorem ? XD niby ma zdradzić WIELKĄ tajemnice, pewnie gowno, Ale jakby ktoś oglądał i coś ciekawego to może napisać, proszę (ʘ‿ʘ)
@Patrycja232: update: coś naklikał i teraz w ogóle nie słychać co mówi ( ͡°ʖ̯͡°) jakbym chciała takiego lajwa to bym dziadka poprosiła, troche technologii i sie człowiek gubi
#hotelparadise Czy ktoś mi wyjaśni czemu jest hejt na Marcela i Dominikę? Dla mnie są najbardziej bezproblemowi, nie knują, cieszą się z pobytu w hotelu i ich relacja wydaje mi się najbardziej prawdziwa.
Z odcinka na odcinek doceniam postać Magdy. Dzięki niej TVN ma oglądalność. Dzięki niej ludzie są podzieleni i komentują. Robi im ten sezon, który obecnie jest nudny i mierny.
I nie mówcie, że byłoby lepiej. Narzekalibyście, że byłoby nudno i nic się nie dzieje xDD A tu się Bartek odpalał, Magda się okazała to i komentarze się pojawiły.
To program rozrywkowy przypomnę. Jak chcecie stypę to włączcie Skok na Głęboką wodę.
@amanda12: zgadzam sie w 100% magda robi sezon i nie mozna jej tego odbierac, robi reszte uczestnikow jak chce i to jest fakt. Ale to tez duzo mowi o poziomie grupy, mysle, ze srednio inteligentna malpa za banana by ich tak samo rozgrywala XD
#hotelparadise już rozumiem wszystkich, którzy kibicują Magdżabie i ją lubią XD pierwszy i chyba jedyny tak otwarcie i bezczelnie grający villain sezonu, Judaszyca grała dużo gorzej od niej i robiła gorsze show ( ͡°͜ʖ͡°) fajny ten sezon
znaczy inaczej, mnie tez irytuje i jej nie lubie - ale rozumiem tych, ktorzy kibicuja i lubia- gdyby nie ona nudno by bylo + rozgrywa ich jak prawdziwy gracz, pierwszy raz faktycznie ktos gra tak otwarcie + nikt jej o to nie podejrzewa, straszne, i nie chcialabym miec nigdy takiej osoby w kregu znajomych, ale jak na gracza w reality show - imponujace XD
#hotelparadise Powiem tak, podtrzymuję zdanie większości: ten sezon to jest jakaś masakryczna nuda. Wyciąganie dram z niczego to już w ogóle kwintesencja tego sezonu. Pomijając drugo- i trzecioplanowe postacie, przejdźmy do konkretów. Magda to dla mnie największy „dramat sezonu”. I nie chodzi nawet o to, że jest głupia w klasycznym sensie, tylko że wszystko, co robi, robi pod fejm. Ten śmiech, te teksty o manifestacji, ta „proroczość” serio, nie da
@psych1pom-: ja mam wrażenie, że co sezon ktoś narzeka na to, że jest nuda a ja w tym sezonie zaczynam się już bardzo dobrze bawić. Od pośmiania (lub zażenowania) jest Daro, Roksi i Faraon, od w-------a Magżaba z Ążejem i Rura, a od rozkminek emocjonalnych chyba cała reszta z Tobiaszem na czele. Nawet najnudniejsze sezony z perspektywy czasu nie były aż takie nudne (chociaż sezonu ze sRochem chyba nie przeboleję
#hotelparadise ja mam wrazenie, ze dopiero co wszyscy narzekalismy na tagu, sporo bylo wpisow o tesknocie za Marunia, ze brakuje takich zawodnikow elokwentnych i od razu wszedl DARO DARO caly na bialo XD
#hotelparadise Fajnie by było, gdyby nowy Darek dotrwał do testu wiedzy ogólnej. Zapowiada się niezły spektakl z jego udziałem.
1. Nie wie co to Bieszczady, Solina i nie nie słyszał nigdy o Sanoku. 2. Pola Elizejskie przeniósł z Grecji do Egiptu i zastąpił nimi Pola Jaru. 3. Ma tatuaż, ale nie do końca jest pewny czy wytatuował sobie Kleopatrę czy Nefretete. 4. Greckiego Hermesa, pomylił z egipskim Anubisem, który miał głowę szakala.
#hotelparadise obiecałam kilku osobom, że wrzucę filmiki ze starych sezonów, które nie są juz dostępne. Nie mam żadnych nagranych odcinków, a wyłącznie scenki z wideorelacji, których nie pokazano w odcinkach.
Uchowało mi się około 300 takich krótkich filmików, ale lada moment mogą zniknąć, więc chwytajcie dla przypomnienia póki jeszcze są dostępne.
Dziś pierwsza porcja. W wolnej chwili jak będziecie chcieli wrzucę więcej.
@abazur-budzkiet: poza uczestnikami tej edycji, Kuba, Judaszyca, sRochem i Moto-moto nie pamietam za Chiny Ludowe tych trzech babek (albo na tych intrach wygladaja inaczej niz w programie) ( ͡°ʖ̯͡°)
#hotelparadise czy ktoś się orientuje czy Bartek prowadzi ig? w sensie czy dodaje jakieś środki typu q&a, po dzisiejszym odcinku go zaobserwowałam żeby zobaczyć, czy będzie się jakoś tłumaczył, ale jest cisza i zastanawiam się czy ucichł po odcinku, czy w ogóle nie prowadzi social media bo on przyjechał po miłość, a nie po fejm (tzw. sławę po polsku)
@Bartekgkw: moj wczoraj ze mna akurat ogladal JEDYNY odcinek zapewne w tym sezonie (najlepszy jak dotad jesli o kontent i dymy chodzi) i nazwal Andrzeja Boxdelem a Tobiasza Dubielem, uznal, ze niezla ekipe zmontowali. Przy okazji bardzo bawily go memy na tagu (⌐͡■͜ʖ͡■)
Napiszę mi ktoś dlaczego jest taki hejt na grzybiarze? 😳 Przeciez w porównaniu do Magdy i Andrzeja nie gada za ich plecami, mówi szczerze że ma problem do Andrzeja. W sumie to prawie nic nie mówi XD Ja osobiście nie mogę patrzeć na Magdę. Typ osoby która na siłę szuka problemu i biedny Andrzej musi gasić płomienie po niej. #hotelparadise
@Moja-stara-: znaczy tu poprawka - mówi wprost jak już zostanie wywołana do tablicy i przyciśnięta bo tak to najpierw mówi, że żartowała i o nic jej nie chodziło XD Ale tak, Magżaba większe zło, chociaż bez nich byłoby nudno a tak to coś się dzieje, ciekawie się to ogląda
Może i psycha jej siada, ale wolę już kogoś takiego niż egotopy przekonane o swojej zajebisto*** i bez dystansu do siebie
#hotelparadise