Wpis z mikrobloga

@peterek93: wchodzi. normalnie mogę włączyć CWM. Teraz wyczytałem na jakiejś angielskiej stronie, że po instalacji miui "The first boot will take some time, so don’t Power Off your phone if you don’t find it loading after the Xiaomi boot screen." No i jak włączam to jest czarny ekran ale jak przytrzymuję włącznik to nic się nie dzieje, nie uruchamia sie jeszcze raz, więc może to wskazywać na to, że telefon jest
@leworwel: bootloop nie jest straszny - wgrywasz po prostu ROM od nowa. Póki masz wjazd do recovery, to jesteś bezpieczny. Pierwszy start może trwać parę-paręnaście minut. Najlepiej robić wipe / clean cache / dalvik. Po takim starcie. Jak przechodzisz na ART, to może nawet i godzinę wisieć podobno :P
@RRybak: Yyy a mogę prosić trochę prościej? Z tego co zrozumiałem to mam po prostu wgrać miui i spolszczenie od nowa? Bo teraz włączyłem tel i czekam z czarnym ekranem. Więc mam czekać czy instalować od nowa? Sorki jak piszę chaotycznie ale panika mode ON mam :/
@leworwel: errr.. a to jakieś miui ? nie wiem co to / nie wgrywałem ;) Ale generalnie na przykładzie CM - powinieneś mieć mimo wszystko jakąś animację po starcie telefonu, logo producenta, logo systemu, ewentualnie zwiecha i w kółko to samo.

Doradzić mogę Ci tylko teoretycznie, ale raczej rąbnąłbym full wipe z recovery, potem najpierw na czysto tego xiaomi i odpalił system. Jak ruszy, to dopiero spolszczenie.

Jeśli nic nie widzisz