Wpis z mikrobloga

@FejsFak: jak ty masz tam poprowadzony odplyw, w sensie ze woda ci nie splywa do garazu?

i druga srpawa, czy na zime planujesz jakies chropowatosci tam dodac zeby jak sie zjedza/wyjezdza nie zeslizgnac w brame?
  • 0
Pociesza mnie, że nie tylko ja mam problem z tym, że zabieram się za milion rzeczy


@GrammarNazi: no nie wiem co Cię pociesza bo ja robię remont i cały czas posuwam się do przodu - jest taka zasada "dziel i rządź" która sprawdza się w wielu dziedzinach i bardzo chętnie ją stosuję przy rozbijaniu dużych projektów na wiele mniejszych, które są wtedy dużo łatwiejsze do ogarnięcia. Polecam ten sposób. Oczywiście ktoś
  • 1
A "dziel i rządź" oznacza kapeczkę coś innego


@GrammarNazi: dziel i rządź stosował Juliusz Cezar do prowadzenia wojen ale można to zastosować do wielu projektów. Bardzo często tego typu podejście stosuje się na przykład w informatyce podczas programowania dużych aplikacji/systemów - dzieli się wtedy taki projekt na mniejsze części i każdą koduje się oddzielnie (dziel) a później łączy się wszystko w całość (rządź - w rozumieniu zarządzania poszczególnymi częściami). Każdy większy