Wpis z mikrobloga

@KarguliPawlak
Tutaj cały film tego gościa, w nim wszystkie dostępne fragmenty wywiadu z Bosakiem, akurat mi ostatnio wyskoczyło. Też miałem zonka jak kliknąłem potem na jego kanał, a tam wizyta w Ługańsku a potem blisko linii frontu z przewodnikiem z grupy Wagnera, który jest przedstawiony jako dobra mordka. No i obowiązkowo #!$%@? o referendach, uznawanie Ługandy i Donbabwe i Rosyjskiego Krymu. Miłego oglądania.

https://youtu.be/vLctixHQjbQ
@konkuterowiec: dzisiaj oglądałem ten filmik i tego fana Rosji filmik jak odwiedził Rosję i był na froncie i zakasał się podróbką McDonalda mówiąc że smakuje jak oryginał xD żałosne I to jak jarał się muzyką Wagnerowie mówiąc że super muzyka aha i narzekał że HIMRAS uderzył jakiś czas później po ich wywiadzie w okolicy i nie przypomina sobie żeby tam był obiekt wojskowy sugerując że Ukraina wali na oślep i zabija
"eeee podaj te min przykłady wspierania rosjan przez konfederację!!!!" XD


@d4wid: no to podaj, jakby byly dowody a nie pomówienia to nikt by nie pytał
korona brauna ma swoje proruskie odklejki a reszta konfy jakue przykłady?
@d4wid: no to podaj, jakby byly dowody a nie pomówienia to nikt by nie pytał

korona brauna ma swoje proruskie odklejki a reszta konfy jakue przykłady?


Prorosyjskie odklejkiXD, #!$%@? oni nawet nie ukrywają, że działają na rzecz kacapów.

@grand_khavatari: żona bosaka z Ordo Luris, które jest finansowane przez kacapów.
Korwin, nawet nie ma co tu opisywać.

a nie pomówienia to nikt by nie pytał


Pomówienia ja #!$%@?, dziwnym trafem wszystkie
d4wid - >@d4wid: no to podaj, jakby byly dowody a nie pomówienia to nikt by nie pytał...

źródło: b87b5d5879f05f1d1183192ddaa8e23f93cf47fca809efd8821c57e552093e2c

Pobierz