Wpis z mikrobloga

Kupiłem olejki - eukaliptus, mirra oraz mentol. Jak polecacie to rozrabiać? Chce wziąć szklaną buteleczkę z ciepłą wodą, wlać, a zanim dojadę to lekko się rozpuszczą w wodzie. W saunie polać na lód - czy to jest okej?
Wiem, że olejek olejkowi nie jest równy, ale ile mniej więcej dodajecie w kroplach?

#sauna #basen #morsowanie
  • 3
  • Odpowiedz
@Adolf_Cartman: Najlepiej pojemnik z wodą i na stałe źródło grzania. Jak masz takie nawilżacze powietrza w postaci plastikowego pojemnika z haczykiem do zawieszenia to jak dodasz tam wodę i kilka kropel olejku i zamieszasz i zamocujesz na kaloryferze to gdy będzie on grzał cały czas będziesz miał uwalniany aromat.

A więc weź sobie plastikowy pojemnik np. w formie małej doniczki do kwiatów ale żeby miał od spodu płaskie dno które całe
SaddamHusajn - @AdolfCartman: Najlepiej pojemnik z wodą i na stałe źródło grzania. Ja...

źródło: bb93808f1664afa259b4d34a9d7407bd_fbmekpgzg5fucwzl

Pobierz
  • Odpowiedz
@Adolf_Cartman max kilka kropli na wannę! Nigdy nie używać nie rozcieńczonych olejków na skórę! Zrobić próbę alergiczną - wcześniej, mało prawdopodobne ale można być uczulonym i o tym nie wiedzieć (szczególnie olejki cytrusowe)
  • Odpowiedz