Wpis z mikrobloga

W weekend byłem na imprezie i spotkałem tam typa lat 30 który zarabia grubo ponad średnią krajową i twierdzi że gdyby przyszło do wojny z Rosją to on nie będzie walczył i uwaza ze to nie ma sensu bo tylko zginą ludzie, a rosjanje NA PEWNO nas nie zniszczą i nie rozkradną bo unia Europejska na to nie pozwoli xd
Ogólnie dziesiątki argumentów o tym, że szkoda zeby znowu zniszczyli nam stolicę, a przecież rosjanie nie karzą na mówić po rosyjski, bo nie potrafimy, a warto być w sojuszu z silnym krajem, bo będziemy mieli tanią ropę i gaz.

Skończyło się na tym, że odszedłem bo nie wiem czy jego stary nie jest w KGB i nie obleją mnie nowiczokiem.

Niech mi ktoś wytłumaczy jak beneficjent globalizacji i świata zachodniego może wierzyć w takie brednie.

#rosja #wojna #polska #niepodleglosc #swiat #gospodarka
  • 6
@angel-frome:

1. Zniszczą.
2. Rozkradną.
3. Unia nie ma armii - już się o to postaraliśmy sami.
4. Ostatnie 2 x kazali i będziemy mówić.
5. Silnym krajem?
6. TANIA ropa i gaz? A może jeszcze ŻŻŻ... ŻYTO?

PS
Analitycy mówią, że niezależnie od wyniku na Ukrainie, prędzej czy później, jeżeli będą mieli chwilę, czyli 2 czy 3 lata oddechu i Pomarańczowego w Białym Domu, zaatakują. Nie opanują, zniszczą, żeby pchnąć
  • 0
@angel-frome: zeby się dogadać musisz mieć możliwości i chęć z drugiej strony żeby się dogadać. Rosja nie chce się dogadać inie chce negocjować bo wie że może wszystko i jak na razie nikt jej nie owstrzymuje.
Naiwne myślenie że oni będą z nami negocjowali warunki naszej kapitulacji po naszej myśli xd