Wpis z mikrobloga

Mnie serio zastanawia czemu pracownicy najniższego szczebla trzymają się tego kołchozu jakim jest #biedronka zamiast się normalnie zwalniać a mam wrażenie że niektórzy boją się tam stracić pracę xD

Pracy za trochę ponad mimalna jest sporo a i nawet lżejsza niż w takich dyskontach

I darujcie sobie te wywody że w #polska B i C niby praca za najniższą krajową to coś ekskluzywnego i nie każdy ja może zmienić bo to żyłę bzdury

#praca #pracbaza
Herato - Mnie serio zastanawia czemu pracownicy najniższego szczebla trzymają się teg...

źródło: IMG_3528

Pobierz
  • 3
@Herato: Znajoma #!$%@? to raz. Dwa wielu ludzi pracuje tam bo ma blisko. Mnie też trzymało kiedyś w sklepie to że go miałem zaraz pod dome i wychodziłem do roboty 7:50. Kolejna sprawa to wynagrodzenie które jest jednak nieco wyższe od najniższej krajowej. No a wisienką na torcie jest mentalnosć zwłaszcza ludzi mających teraz około 50 lat, dla których zwolnienie się z pracy, bądź szukanie innej pracy gdy jest się w
@Herato: już nie ma komu pracować, ja tam pracuję mam 4400 najmniej wypłaty aktualnie na rękę ale już nie jestem zwykłym kasjerem, praca ciężka szczególnie jak chcesz żeby wszystko było zrobione, nieregularny grafik, sporo jest tam samotnych matek które pracują po pół etatu, pracowników którzy biedronkę traktują jako drugą pracę po jakiejś innej, sporo starszych osób to nie tak, wszyscy są #!$%@? wiecznie na siebie bo jest nie zrobione i każdy