Wpis z mikrobloga

pytanie do wyjadaczy, którzy kupowali w dołku za 15-20k - dokupujecie po przełamaniu trendu od poziomów 50-60k? czy macie obawę, że kupicie i przywitamy się z korektą 20, 30, 40%? trend jaki jest każdy widzi - więc teoretycznie można się ładować i czekać na kolejne wzrosty, ale z drugiej strony trochę za szybko się to dzieje i cały czas mam wrażenie, że skorekci - wtedy z pewnością byłbym bardziej skłonny do zakupów. korekty nie ma, a bitek pnie się schodkowo w górę - dziwne uczucie, z jednej strony jesteś już jakoś tam zarobiony, a z drugiej włącza się greed, a już z tego blisko do gamblingu.

#bitcoin #kryptowaluty
  • 12
@presburger: MOIM ZDANIEM teraz nie ma co już kupować tylko zrzucać worki. Załadowałem się na 60k w krypto gdy BTC latał po 15-20k. Teraz stopniowo zrzucam worki a kasę trzymam na kolejne spadki + do niej dokładam to co mam z innego źródła dochodu.
@presburger zaden ze mnie wyjadacz ale kupowalem po 17k to sie łapie, nie bede dokupowal bo duzo juz z tego wyjalem, jest mi to wystarczajace, trzymam jeszcze mniejsza czesc BTC ktorej nie sprzedalem, raczej ją zostawie narazie i jak ona doczeka jakichs kwot okolo 80/90 k to tez ja sprzedam. Mowie sprzedam bo koncowo wychodze do fiat, niby mozna zamienic ja tetera i tyle ale co mu nie ufam tak samo giełdom,
@blazko: ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i właśnie dzieje się to o czym pisałem. ciekawie to wygląda, może 100k jeszcze przed halvingiem, a po halvingu korekta i później boczniak, ale finalnie double top w 2025 i >100k? moje racjonalne podejście tłumi we mnie fomo :)