Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim

Zaprawdę powiadam, jeśli #ukraina wprowadzi pobór dla #rozowepaski, to #rozowepaski natychmiast zwieją na zachód. W #polska będzie podobnie, jeśli tylko wprowadzimy pobór do #wojsko również dla kobiet, to zacznie się eksodus kobiet z polski na zachód. Jeśli serio myślicie, że różowe pójdą do wojska lub zaczną rodzić dzieci, no to XD Natychmiast dadzą nogę, żeby imprezować z białymi facetami z zachodu, namiestnikami sawanny i arabami, tak jak to zrobiły ukrainki. A jeśli ktoś myśli, że ja będę ryzykował życiem, żeby polki się mogły grzmocić z obcokrajowcami, no to XD do potęgi XD

#takaprawda #niepopularnaopinia #wojna #demografia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: grap32
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Natychmiast dadzą nogę, żeby imprezować z białymi facetami z zachodu, namiestnikami sawanny i arabami, tak jak to zrobiły ukrainki <- od razu widać, że op nie ma realnie nic do powiedzenia, tylko przemawia przez niego frustracja seksualna. Pozdro z fartem byku, kiedyś Ci się uda pociupciać
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP):

kiedyś Ci się uda pociupciać


@Fattek już mi nie zależy. A po drugie to teraz pokaż mi jak wyglądają statystyki wyjazdów ukrainek od wojny i statystyki rozwodów, bo ukrainki poznały mokebe na
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): No… w sensie… chyba zrozumiałe?

Sam jako facet szukając sobie odpowiedniego miejsca do życia na tej planecie to brałem pod uwagę możliwość bycia zmuszonym do brania udziału w wojnie, i to jeszcze 7 lat temu kiedy jeszcze nic aż tak wielkiego się nie działo.

Nie był to jedyny czynnik, a jeden z powiedzmy stu, ale połączenie geografii i służby wojskowej na pewno nie działała tu na korzyść Polski.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP):
A jeśli myślicie, że nawet jeśli zwieją za granicę, to polski rząd dogada się z rządami państw do których polki zwieją i ich służby mundurowe zaczną wyłapywać dezerterów i dezerterki i odsyłać ich do nas na eojnę, to xD tak się nie stanie bo:
1) rządy obcych państw będą je traktować jako zasób reprodukcyjny dla swoich facetów,
2) będą je traktować jako siłę roboczą wyrabiającą pkb
Podczas gdy polski chłop będzie miał obrzynane jaja nożem do papieru i będzie patroszony, żeby polki mogły rodzić dzieci facetom z zachodu i poprawiać demografię państw zachodnich. XD
  • Odpowiedz