Wpis z mikrobloga

111 043,44 - 21,37 = 111 022,07

Wczoraj było leniwe człapanie, więc dzisiaj musiałem się trochę postarać.
Niewiele wyszło z pomysłu wcześniejszego wstawania - z synem do niemal pierwszej w nocy nadrabialiśmy "Diunę" przed poniedziałkowym wyjściem do kina (ʘʘ) i skutek był taki, że zwlokłem się z łóżka dopiero o 6 z groszami. Jakiś kwadrans później już biegłem - a że zależało mi na tym, by w miarę wcześnie wrócić do domu bo plany na dzisiaj dość bogate, to musiałem trochę się sprężyć. Jak się spiąłem, tak udało mi się całkiem nieźle przejść z truchtu do jakiegoś w miarę sensownego tempa - tym bardziej że po chwili było z górki ( ͡ ͜ʖ ͡) Nawet dobrze poszło, parę kilometrów się trafiło w okolicach 4:35 min/km ( ͡º ͜ʖ͡º) choć niestety w końcu straciłem trochę wigoru i wróciłem w okolice spokojnego 5:05-5:10/km. Niemniej do końca dawałem z siebie wszystko (no dobra, prawie wszystko, nie chciałem się zajechać) i udało się zamknąć dzisiejszy poranek zgrabnym papatonikiem w tempie 5:07 min/km ()

Po drodze puchy strasznie - biegacza spotkałem jednego (nad Zalewem Nowohuckim), aut też niewiele, takoż i spacerowiczów - mimo że było dziś ładnie i ciepło (3°C).

Może nie było za szybko, ale i tak mi się podobało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Miłej niedzieli! ❤️

#sztafeta #bieganie #enronczlapie #biegajzwykopem #ruszkrakow
enron - 111 043,44 - 21,37 = 111 022,07

Wczoraj było leniwe człapanie, więc dzisiaj ...

źródło: sunday

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach