Wpis z mikrobloga

@Siatkarz17 zazdro, ja mam 26 i od 2 lat się męczę w wyniku braku alternatyw nad laską która ma mnie w dupie. Nie przechodź tego stary. Nie #!$%@? się. Nie warto.
  • Odpowiedz
  • 0
@heniek_8 Kto mi powiedział? Nikt ,sam się domyślam że większość społeczeństwa w moim wieku ma to już za sobą a ja nie więc się zastanawiam co ze mną jest nie tak,czy jestem jakiś zaburzony psychicznie ,nwm jakiś aromatyczny czy co? Bo popęd seksualny odczuwam,ale nic więcej.
  • Odpowiedz
@Siatkarz17 Znaczy jesteś dorosły, zakochiwanie się jest dla dzieci. Skup się na sobie, kobiety to tylko tymczasowy dodatek w życiu mężczyzny. 99,9 % kobiet nie ma pojęcia co to znaczy kochać. One szukają tylko korzyści ze związku.
  • Odpowiedz
@Siatkarz17: no a czym jest niby tak zwane zakochanie?
Kolego to jest krótkotrwałe zaburzenie świadomości, przymknięcie oczu na wady, założenie różowych okularów i wmawianie sobie że jest i będzie dobrze.
Bullshit, który wytwarza się w mózgu żeby doszło do peklowania w nadziei że to coś trwałego się tworzy
Oszczędzasz sobie wielu złudzeń i rozczarowań
  • Odpowiedz
@Siatkarz17: w złym miejscu zapytałeś xD
Nic nie jest z Tobą nie tak - miłość i sraczka przychodzą znienacka...
Kwestia tego, czy czujesz potrzebę bycia w związku, albo czy mialeś na to szansę i olałeś
  • Odpowiedz
  • 1
@moll Czuję i mam aktualnie szansę ,ale nie potrafię pokochać tej osoby więc to bez sensu ,dlatego mnie takie rozkminy wzięły.Dzięki za odpowiedź.
  • Odpowiedz