Wpis z mikrobloga

Za chwle polowa marca, wg mnie w ciagu tygodnia bedzie zjazd -20% i boczniak do halvingu. Musi być jakas zdrowa korekta zeby pozamykac shorty itd, bo od 6 miesiecy jestemy na plusie. Wtedy gdy btc bedzie po ok 49k i wssyscy beda pisac ze to koniec hossy, bedzie mozna dokupić i czekac na okres wakacyjny gdzie znowu przebijemy ath i polecimy wyzej :) Jak to mowią, boj sie gdy inni są chciwi i badź chciwy gdy inni sie boja #bitcoin #kryptowaluty
  • 12
  • Odpowiedz
@Gobe ile ludzi tyle scenariuszy. ¯\(ツ)/¯ ja już myślę zacząć kupować bo będzie poniżej 100k a to gruba bariera psychologiczna i jak zostanie przebita to będzie show.
  • Odpowiedz
@Gobe: Niekoniecznie, na przykładzie Cardano, Polek i innych podobnych świecidełek to od września/października 2021 do października 2023 mieliśmy permanentną sraczkę w dół. Ogromna cześć tych świecidełek nie zrobiła nawet 20-30% swojego ATH z 2021.
  • Odpowiedz
@Gobe: wszystko tak porosło że nie zdziwił bym się jak by ogłosili niedługo koniec wojny, ludzie pomyślą żeby kupować bo wojna skończona a wszystko poleci na pysk. To są prawdziwe szachy 5D
  • Odpowiedz