Wpis z mikrobloga

  • 0
@gnomol: Już myślałem że, może tam mają jakieś triki specjalne itd... Tak samo jak przy łowieniu ryb albo pisali coś że, mogą nauczyć NLS a to wywodzi się od NLP od Grzesiaka a to mądry gość jest przecież ()
Prowadzi tysiące szkoleń jak zarabiać pieniądze więc się zna pewnie na ludziach ()
@Zwierz33 Wiem, że mnie wkręcasz, że niby taki naiwny jesteś, ale idę w to, bo może sobie fajnie popiszemy. NLS było modne znacznie wcześniej w Polsce, wykłady i szkolenia to robili na ten temat takie cwaniaki Batko, Dębski i nie pamiętam trzeciego nazwiska. Kiedyś miałem ściągnięte i puściłem to przystojnemu koledze - naprawdę on miał powodzenie. Strasznie to wyśmiał, niestety liczy się tylko wygląd, albo się podobasz, albo nie. Jak to drugie
@Zwierz33 Na przykład tam były takie rady, aby czytać romanse, bo w takich książkach jest język, który trafia do podświadomości kobiety i można tym zakotwiczyć jej emocje z tobą. To wszystko to totalne bzdury.
  • 0
@gnomol: Od wyglądu się zaczyna a te nls może i działają na pewno ale jak się podobasz i jakoś normalnie to wygląda poczas rozmow y pasując do kontekstu a nie na sucho głupoty w stylu "wyobraź sobie to uczucie" jak debil z tasemców brazylijskich czy tam tureckich do kinegundy ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tak samo jak seks programuje podświadomie babe na faceta i wtedy jak cos się
  • 0
@gnomol: Te nls ludzie normalnie mówią nieświadomie ale to pasuje do sytuacji a reszta jak piszesz. Tyle że, batko cwaniak jak grzesiak wykorzystał sytuację i głupotę ludzi. Tak samo jak ta książka koło głowek "obsługa penisa" debile myślą że, to o ruchaniu i gejozie i hehe hihi xd a to o czym innym XD

Albo te główki do fryzjerstwa a pół roku temu jak wrzuciłem na wykop to wyzywali że, psychol