Wpis z mikrobloga

Op dzisiaj wbił 32 lvl i sie nigdy nawet nie całował za free, mimo że spotkałem sie raz z laską z badoo na całą noc w hotelu, ale keksu nie bylo, bo powiedziała ze nie chce zdradzać narzeconego xDD Ale wspaniałe to było uczucie spać wtulonym w młodą jędrną loszke 19 lvl . Lepse to, niż seks z top divą. Pięknie jej włosy pachniały ( ͡° ʖ̯ ͡°). Za to byłem na dzikwach z 60 razy jakoś, nie wiem, nie liczyłem dokładnie, bo na #!$%@?.

#przegryw #przegrywpo30tce #depresja #pokazmorde #pokazforme #urodziny
wyjatkowy_szmaciarz - Op dzisiaj wbił  32 lvl i sie nigdy nawet nie całował za free, ...
  • 11
  • Odpowiedz
@Szymek_mol: Nie mam już masy mięśniowej, oprócz nóg, bo zostały od rorweru. Mam 182cm, karzełek here. Nie celuje w żadne, bo mam #!$%@? już w lochy #!$%@?. Paroksetyna mnie wykastrowała, jak jakiegoś pedofila xD Mam libido poniżej roweru mariańskiego :D #!$%@? w niej wbijam. Wolę chomika syryjskiego długowłosego, którego sobie kupiłem :) Wład się naywa.
  • Odpowiedz
182 to norma, imho rozczulasz się nad sobą, tu na tagu są prawdziwe genetyczne spierdoksky. Co oni mają powiedzieć 162-170 cm birdcele trucele, slavcele, niemowy, autysci. Ja wyglądam gorzej od ciebie A miałem babę obiektywnie 8/10 przez lata, tyko troche wyzszy jestem. Zmień narkotyki i będzie dobrze
  • Odpowiedz