Wpis z mikrobloga

Jeśli masz charakter miłego gościa i do tego jesteś klasowym klaunem i lubisz rozbawiać ludzi to nigdy nie będziesz szanowany. Takie wnioski wyciągnąłem po sobie. Ludzie mają chyba w sobie coś, że jak widzą słabość w kimś i, że można żartować sobie z tej osoby to dojeżdżają ją bez żadnych zahamowań. Jesteś miły? Będziesz wykorzystywany i będziesz frajerem w pracy który odwala za kogoś robotę. Masz charakter klauna który lubi sprawiać ludziom uśmiech na twarzy? Będziesz wyśmiewany bo ludzie nie śmieją się z twoich żartów tylko z Ciebie.

Zatrudniłem się 2 lata temu w pracy i z nikim nie gadałem, ludzie okazywali mi szacunek a czasami nawet czuli się skrępowani rozmową ze mną bo byłem poważny. Wystarczyło, że trochę się otworzyłem, zacząłem sobie żartować, opowiadać o sobie i ludzie zaczęli mi włazić na łeb i ciągle mnie "testowali" czy można się ze mnie pośmiać i robić ze mnie idiote

#przegryw #niebieskiepaski #redpill #psychologia
  • 12
@9keps7: dziwne że dorośli ludzie "widzą słabość w kimś i, że można żartować sobie z tej osoby to dojeżdżają ją bez żadnych zahamowań"
Przyznam że w żadnej pracy nie spotkałem się z takim czymś, żeby z kogoś żartowali czy wyśmiewali widząc jego słabość.
Musisz być nie lada ananasem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
@heniek_8: a ja za to widziałem to nie raz. Jak przychodzi zwykły chłop to ludzie normalnie go traktują. Jak przychodzi gościu który odstaje od reszty, jest brzydki/zgarbiony/nieśmiały cokolwiek to od samego początku jest wyśmiewany i obgadywany, nie mówię tu teraz o sobie tylko o niektórych chłopach którzy się zatrudniali do pracy. Stoicka gówno prawda, że ludzie o tobie nie myślą i nie obchodzisz innych. Jak masz dziwną wadę to nie będziesz
Zatrudniłem się 2 lata temu w pracy i z nikim nie gadałem, ludzie okazywali mi szacunek a czasami nawet czuli się skrępowani rozmową ze mną bo byłem poważny. Wystarczyło, że trochę się otworzyłem, zacząłem sobie żartować, opowiadać o sobie i ludzie zaczęli mi włazić na łeb i ciągle mnie "testowali" czy można się ze mnie pośmiać i robić ze mnie idiote


@9keps7: Bo jak się jest w grupie która lubi pośmieszkować
@super_przegryw95: niby jak xd? Budowlanka to wylęgarnia marginesu, żaden przyzwoicie wyglądający facet w tych czasach na budowie nie pracuje


@RudyZibi: No ale margines nie musi być zadbany czy coś, może poprostu mieć dobre geny i dobrze wyglądać, to niczego nie wyklucza. Jak ktoś jest ładny to nie znaczy że odrazu jest mądry i zaradny. To tak nie działa. Masz strasznie płytkie podejście.