Wpis z mikrobloga

Jesteś starym klientem? Masz 300 Mb/s za 69 zeta? Minęły trzy lata i chcesz 1 Gb/s? Jasne mordko, masz to jak w banku: wyskakuj z 89 ziko miesięcznie.

Jesteś nowym klientem? Masz tu Gigabita za 69, do tego pół roku nie płacisz. Brakuje tylko, aby monter Rafał wymasował mi stopy.

Nie wiem Mirki, może to ja jestem jakiś dziwny, ale rzeczy powinny być proste. Każdy ta sama stawka w danym momencie podpisywania umowy. A nawet jeśli jakieś bonusy i frykasy, to raczej dla lojalnego klienta, a nie odwrotnie (dwadzieścia lat temu dzwoniło się na tak zwane "działy utrzymania klienta" i ściągali majtki bardziej niż baseniary).

Ale Mirek, zrozum! Jak jesteś nowym klientem to nie pójdziesz do konkurencji! Byle "somsiad konkurent" miał gorzej.
Ta, mów do mnie jeszcze mam dreszcze.

Something is no yes dla mnie w tym wszystkim, ale może to tylko ja.

#gownowpis #zalesie #orange
  • 9
  • Odpowiedz
@kidi1: ja tak robię co rok, dwa w Vectrze... Teraz płacę 80 zł (ale z tv) za 150 Mb a już widzę że będę miał taniej za 450....
  • Odpowiedz
  • 3
@Krzewiciel_prawdy łatwiej jest utrzymać obecnego klienta niż pozyskać nowego. Stąd te zabiegi. U swoich usługodawców mam spokój, ale co rok/dwa 'walczę' u rodziców z multimedią (bez wypowiedzenia nie ma nawet sensu zaczynać z nimi negocjacji).
  • Odpowiedz
@Krzewiciel_prawdy: mieszkając w NL Ziggo dwa razy zwiększyło mi prędkość neta za free (z 300mbps do finalnie 500mbps) bo w okolicy wprowadzają nowa ofertę. Mozna, ale nie w Polsce. Mi mój dostawca neta po 2 latach zwiększył opłatę podwójnie (z 60 do 120zl) to wypowiedziałem to gowno instant xD jeszcze babka na telefonie do mnie ze "przecież byśmy Panu wyrównali jakby Pan zadzwonil" xD
  • Odpowiedz
@Krzewiciel_prawdy: jestem w orange od czasów tp sa, teraz widze wielki rabat 4 miesiace za darmo za przedluzenie umowy, tylko ze nie wspomnieli o podwyzkach i finalnie ta umowa z promocją wyjdzie mnie przez 24 miesiące finalnie tyle co stara. nienawidzę tej firmy, ale u mnie nikt inny nie dostarcza swiatlowodu
  • Odpowiedz