Wpis z mikrobloga

Chyba pierwszy raz mozna się zgodzić z Tuskiem w sprawie aborcji. Tusk przyjął postawę prawicową nie chcę skrajnej liberalizacji, a tak naprawdę chodzi o dwie kwestie potężny Niż demograficzny, oraz zapewne utrzymanie wyborców prawicowych. Tusk wykalkulował że jak straci wyborców lewicowych to będzie to tylko max 2proc.
A teraz rzeczywistośc: wystarczy pochodzić po mieście, 95proc współczesnych 20-24 latek nie różni się fizycznie od 17-18 latek. Wychudzone naleśniki bez cyca. Jak takie coś ma dzieci wykarmić? Prawdopodobnie napromieniowane komórkami i laptopami, to i narządy nie chcą rosnąć. Jeszcze jakieś 7-10 lat temu to laski wyglądały normalnie w tym wieku jak kobiety z cycem chociaż te 20-30proc, a teraz jak dziewczyny wygladają. Te roczniki (99-04) to są jakieś napromieniowane, wygladają fizycznie jak typowe japonki same naleśniki. #polityka #aborcja #4konserwy #bekazlewactwa #bekazpodludzi #sejm #zalesie #wykop
  • 6
  • Odpowiedz
Wychudzone naleśniki bez cyca. Jak takie coś ma dzieci wykarmić? Prawdopodobnie napromieniowane komórkami i laptopami, to i narządy nie chcą rosnąć


@sols: nie wiesz nic o działaniu gruczołów mlekowych, prawda? I nie wiesz nic o tym czym promieniują smartfony i laptopy? O czym jeszcze nic nie wiesz?
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Kj5s6f2dk7s54o: zastanawiam się tylko na jednym jak się miało 20 kilka lat to się wydawało że dookoła ludzie są o normalnych proporcjach a teraz jedziesz jak masz te 30+ i se myślisz co to za dzieci? To ma np. 24 lata i wygląd dziecka, nie wiem ale wydaje mi sie ze pokolenia 88-95 wyglądały duzo bardziej dojrzale w wieku 20-25 lat
  • Odpowiedz