Wpis z mikrobloga

55 169 + 16 = 55 185

Dziś kolejna jazda, dzięki wczorajszej motywacji @ChlopoRobotnik2137 ( ͠° °)

widze ze chuop nabiera formy przed sezonem

Postaram się robić codziennie chociaż 10 km. Zobaczymy jak wyjdzie czasowo bo praca też przeszkadza ()
I tradycyjnie dla oka kolejna fota z zeszłego roku z mini velo rowerowego przez pola i lasy ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zwierz33 - 55 169 + 16 = 55 185 

Dziś kolejna jazda, dzięki wczorajszej motywacji @C...

źródło: DJI_0288

Pobierz
Zwierz33 - 55 169 + 16 = 55 185 

Dziś kolejna jazda, dzięki wczorajszej motywacji @C...
  • 19
  • Odpowiedz
  • 0
@ChlopoRobotnik2137: Mam ale ładował się a z tel idzie na stravę, zwykle startuję ok. 2 km od domu i tam kończę więc trzeba dodawać do wyniku ok. 3-4 km bo nie chcę żeby było na stravie skąd startuję i kończę. A takie po 10-16 km to mało żeby tam zliczać. Co innego powyżej 20 km. Mam też licznik ale #!$%@? tzn. nie da się eksportować danych nigdzie i działa jako zwykły,
  • Odpowiedz
  • 0
@ChlopoRobotnik2137: Też jak telefonem mialbym zliczać na uchwycie to weź to ściągaj i zakładaj więc jak mam apkę z opaski włączoną na tel to nie ma czym fot cykać. A te traski co teraz śmigam to mam foty z zeszłego roku to po co nowe jak tam podobnie wszystko wygląda tylko obecnie bez liści i trochę pola zalane wodą ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@ChlopoRobotnik2137: Musiałbym kupić taki sam drugi starego (mio cyclo 105) #!$%@?ć albo komuś dać za free. I zainstalować apke na lewego e-mail'a na starym zgraciałym tel żeby zliczał ojcu km. A z nowego na swoim tylko że, ten jest ubogi licznik i chciałbym taki ale na razie kasy na to nie ma XD( ͡ ͜ʖ ͡)

Bo wtedy wcale tel bym nie musiał używać, tylko podbramkowe
Zwierz33 - @ChlopoRobotnik2137: Musiałbym kupić taki sam drugi starego (mio cyclo 105...
  • Odpowiedz
  • 0
@ChlopoRobotnik2137:

przeciez telefon mozna miec w kieszeni


Ja lubię widzieć dane, na tym Ojcowym brakowało mi tylko tętna bo ja śmigam wg. tępna. Ale jakbym miał już taki za 1200 zł to bym se dokupić do kadencji bo prędkość z GPS mi pasi ale jak różnica nieduża to może być na koło też XD( ͡ ͜ʖ ͡)

Powiem że, ma to sens bo takie tętno 110-130
  • Odpowiedz
  • 0
@ChlopoRobotnik2137: Proste jak drut jak skumasz o cb. z tętnem, bo to trochę jak interwały a kadencja jak obroty więc też pewnie jakaś korelacja jest ale nie miałem czujnika kadencji to nie wiem ile kręcę i tylko o tętno sie opieram. Ale jakbym miał to bym se patrzył jak to się ma do tętna i tych stref. Ale ogólnie biega o to że, jak chcesz być szybszy i mocniejszy to wysokie
  • Odpowiedz
zwykle startuję ok. 2 km od domu i tam kończę więc trzeba dodawać do wyniku ok. 3-4 km bo nie chcę żeby było na stravie skąd startuję i kończę.


@Zwierz33: Ale wiesz, że to się da zrobić automatycznie w stravie? Masz ustawienia prywatności, ustawiasz punkt i promień "prywatny", gdzie strava będzie wycinała start i finisz. Zliczy Ci całą trasę, itp. ale na mapie nikt poza Tobą nie będzie widział dokładnej lokalizacji
  • Odpowiedz
  • 0
@ChlopoRobotnik2137: Masz z google:

Zwiększenie masy mięśniowej – Trening anaerobowy jest skutecznym sposobem na zwiększenie masy mięśniowej i siły. W przeciwieństwie do treningu aerobowego, który jest skierowany głównie na systematyczne i powolne spalanie tłuszczu i poprawę wytrzymałości, trening anaerobowy działa bezpośrednio na rozwój mięśni.

Trening beztlenowy aby był wykonany prawidłowo nie powinien trwać dłużej niż 30 min ponieważ ciężko będzie utrzymać tak wysokie tętno przez dłuższy okres czasu i nasza praca
  • Odpowiedz
  • 0
@shymeck: Coś tam słyszałem ale, średnio ufam takim rozwiązaniom bo czasami zdarzają się jakieś błędy. Ten margines doliczam sobie i potem w exelu zliczam tyle ile potrzeba. Już sobie obcykałem ile mam spod chaty do miejsca starty z obydwu stron. Zależnie gdzie startuję i wyłączam licznik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A dobrze to chociaż działa ? Testowałeś ?
  • Odpowiedz
  • 0
@ChlopoRobotnik2137: Ale to proste jest wystarczy #!$%@?ć XD( ͡ ͜ʖ ͡) Ja się nie bawię w liczenie czasów jakieś typowe interwały, tylko cisnę a jak czuję że, trzeba odpocząć to wolniej i znowu ale zazwyczaj cały czas ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Zwierz33: Wygląda na to, że działa. Chociaż mnie i tak jakiś czas temu zbrzydła funkcja społecznościowa i mam aktywności ustawione jakoś prywatne ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
  • 0
@shymeck: Ja tam głownie na wypoku wrzucam na tag rowerowy, nic poza tym. Ale jakby jakiś psychol się napatoczył to lepiej mieć ukryte. Czasami komuś wyślę na mess czy whats. Na fb. nie wstawiam ale może kiedyś coś wrzucę #!$%@? wie po co ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz