Wpis z mikrobloga

Przestańcie oskarżać mężczyzn o niska dzietność bo główna przyczyną niskiej dzietność są kobiety:
- kiedyś kobieta wiedziała że jej celem jest posiadanie rodziny i pracowanie na nią
Dzisiaj kobiety zmieniły się na imprezowych plastusiów którzy chcą zaliczyć jak najwięcej chadów. Dawniej kobiety nie były tak zdemoralizowane jak są dzisiaj. Współczesna kobieta brzydzi się na widok niemowlaka i na myśl że mogłaby zostać mamą. Dla kobiety oznacza to koniec imprez, odpowiedzialność, dorosłość.
Europejski kobieta jest zainteresowana biseksualizmem i obżeraniem się ostrymi chrupkami. Karyny ćwiczą dupska na siłowni żeby ruch**c więcej chadów.

Kobiety w krajach afrykańskich i muzułmańskich mają gromadkę dzieci gdyż wiedza że liczna rodzina zapewnią jej pozycję. Dla Europejskiej baby posiadanie dzieci jest wstydem.

Zapytajcie się facetów czy chcą mieć dzieci. Odpowiedza że tak. Jak kobieta może chcieć dzieci skoro bawiła się lalkami w przedszkolu? A chłop co robił? Bawił się samochodzikiem żeby umieć jeździć w dorosłym życiu, układał klocki lego żeby zbudować dom i tak jest w dorosłym życiu. Kobieta generalnie nie dorasta, jest wiecznym dzieckiem. Dawniej była tradycja że kobieta która ukończyła 18 lat był szkolona na dorosłą, była zabierana na pranie w rzece itp. Dzisiaj lambadziary siedzą wygodnie na kanapie oglądając czy rolnik szuka żony a w głowie mają ru*÷×*nie i związki z tindera na jedną noc. Kiedyś wstydem dla baby było bycie starą panną albo rozwódką bo była wytykany palcami, dzisiaj baby żyją żeby zaliczać chadów myśląc że im są starsze tym więcej chadów będą przyciągać. Ale faceci mają wmówione że mają szybko kogoś znaleźć bo przed 30 są próchnem.

Widać to nawet po tinderze, więcej facetów szuka związku na stale, a kobiety? W głowie mają onsy, zaliczanie, związki na jeden raz.

Kobiety boją się angażować w relacje. Nigdy nie wiadomo czy Karynce pan się nie odwidzi. Wśród kobiet istnieje większe przyzwolenie na zdradę. Kiedyś kobiety były katoliczkami, bały się co ludzie powiedzą, więc były w związku przez całe życie. Kiedyś kobiety szyły romantyczne swetry o miłości na całe życie. Dzisiaj kobiety mają idola rapera który śpiewa ugag buga dupa cycki ru*^*&chanie.
Dzisiaj jak kobieta zostawi ojca z dzieckiem to jest poklepywana po plecach, bo może nie podoba jej się życie rodzinne a mąż wymagał pomocy przy dzieckiem

Przestańcie obwiniać facetów za to że nie płodzą. Nie płodzą, bo kobiety poszły w bok, wraz ze wzrostem popularności instagrama każda kobieta mniej dba o siebie, oglądają filmy z makijażami żeby się oszpecać, powiększają wargi itp.

Dodatkowo upowszechniona mizantropia. Spadająca niska jakość kobiet jest powodem kryzysu demograficznego. Nie rozwiąże się problemu zmuszając mężczyzn do wybierania spośród kobiet kandydatek jak na śmietnisku

#rozowepaski
#zwiazki #tinder #polska #p0lka #pdk
  • 40
  • Odpowiedz
  • 1
@Linnior88 a gdzie tych facetów szukasz, przez portale randkowe gdzie są same dupcyngiele liczące na cimcirimci czy w normalnych sytuacjach życiowych?
  • Odpowiedz
@Emble: a to ci ludzie z portali randkowych nie istnieją twoim zdaniem w realnym świecie ?
Przecież ta osobę która ma Tinder można też spotkać w realnym świecie
  • Odpowiedz
@Emble: powiem ci tak dużo jest facetów którzy prostu mówią że nie lubią i nie chcą dzieci rodziny ale są jeszcze gorsi ;) tacy którzy się deklarują na poważne rzeczy a wychodzi z czasem że są bardziej dziecinni i nieodpowiedzialni niż ci którzy wprost mówią "nie i #!$%@? "
  • Odpowiedz
@Linnior88: o tak, święta prawda. Byłam z moim byłym ponad 7 lat. On zawsze mówił, że chce dzieci, ja nie bardzo, ale miałam na uwadze jego zdanie.

Ale jak miało mnie to przekonać, jak typ przez posiadanie dzieci rozumiał, że on zrobi dzieciaka i będzie go miał i najwyżej pogra w nim w piłkę jak skończy te 7 lat, a reszta to baba (czyli ja, ew jego matka, która zawsze miała
  • Odpowiedz
@Tyrande: przynjajmniej wprost wiedziałaś że on to tak widzi, a ilu jest takich cwaniaków co zapewniają że tak tak, będę tatusiował i pomagał, a jak już dzieciak jest na świecie i okazuje się że wcale nie jest tak słodko to wtedy elo, baw babo gówniaka, bo mi się nie podoba jednak xD większość co krzyczy że chce dziecko jest jak 5 latek który krzyczy, że chce pieska, 0 myślenia o tym
  • Odpowiedz
@paczelok: Nie chca, bo mamą w dupie taki model rodziny, że one są odpowiedzialne za rodzinę, a chłop lata na piwko i wódeczkę z kolegami. To wszystko wina chłopów.

  • Odpowiedz
@Niedopytalska: no bez przesady , nie każdy facet zostawi dziecko , dużo też jest takich kobiet co zostawiają dziecko kolesiowi a same ida w długą , to już nie te czasy gdzie matka polka by się za dziecko pokroić dała , teraz dużo kobiet ma.podejscie do życia jak faceci
  • Odpowiedz