Wpis z mikrobloga

Życie studenckie znacząco na tym ucierpi. Ciekawe czy chłopu też będzie mogło się odwidzieć.


@dr3vil: jeśli życie studenckie to ruchanie się z nieznajomymi to rozumiem tych którzy nie studiowali. No też, w końcu równouprawnienie jest.
To niech nie ruchają się z nieznajomymi facetami to nie będzie potrzebny zmieniać definicji gwałtu. Gdy okaże się że to cygan a nie Hiszpan


@xqwzyts: jako osoby słabsze fizycznie mają mniejsze szanse, zwłaszcza z grupą mężczyzn. Zwłaszcza że chodzi o sytuacje gdy ktoś podstępem doprowadza do gwałtu, na przykład podając narkotyki.
Kiedy ktoś radził kobietom, że jakby nie ruchały nieznajomych mężczyzn, to by nie potrzebowały aborcji, to wtedy był rzekomo objaw choroby umysłowej


@ibilon: a to urojenie czy rzeczywista sytuacja?
nie ruchaj obcych lasek = heheh logiczne. Nie ruchaj obcych typów =literalnie faszyzm


@kcrgs: nie wiem, nie mam takich pomysłów jak ty. Cóż, mnie nie dotknęło lewackie dwójmyślenie.
a można ją poznać najpierw i dopiero iść z nią do łóżka?


@aarahon: a od którego momentu możemy mówić o "poznaniu" ? Ile trzeba ? 3 randki? 5? Miesiąc znajomości? A może dopiero wtedy jak znamy numer konta bankowego na pamieć i zjedliśmy co najmniej 3 obiadki z jej rodziną? xD

Co cie w sumie obchodzi kiedy, z kim i po jakim czasie dorośli ludzie podejmują interakcje seksualne?
a od którego momentu możemy mówić o "poznaniu" ?


@WiesniakzPowolania: od momentu w którym idziesz z drugą osobą do łóżka bez możliwości że odmieni się jej i zgłosi ten stosunek jako gwałt.

Co cie w sumie obchodzi kiedy, z kim i po jakim czasie dorośli ludzie podejmują interakcje seksualne?


@WiesniakzPowolania: mnie? Absolutnie mnie to nie obchodzi.
@aarahon

>To niech nie ruchają się z nieznajomymi facetami to nie będzie potrzebny zmieniać definicji gwałtu. Gdy okaże się że to cygan a nie Hiszpan


@xqwzyts: jako osoby słabsze fizycznie mają mniejsze szanse, zwłaszcza z grupą mężczyzn. Zwłaszcza że chodzi o sytuacje gdy ktoś podstępem doprowadza do gwałtu, na przykład podając narkotyki.


I są na to już stosowne paragrafy.
@WiesniakzPowolania: pierwszy przypadek - brak oskarżenia o gwałt, małżeństwo krótsze niż 20 lat.
Drugi przypadek - brak oskarżenia o gwałt.
Trzeci przypadek - brak oskarżenia męża o gwałt.
Czwarty przypadek - to nawet nie jest prawda...
Piąty przypadek - owszem, żona złożyła zawiadomienie o gwałcie po tym jak mąż wyrzucił ją z domu. W dodatku mąż nagrywał zajście bez wiedzy żony... Cóż dobrali się razem. Pięć lat pozwalał jej na uzależnienie
jeśli życie studenckie to ruchanie się z nieznajomymi to rozumiem tych którzy nie studiowali. No też, w końcu równouprawnienie jest.


@aarahon: Generalnie to nie trzeba być studentem, ale tak pomiędzy 17 a 30 rokiem życia tak to wygląda i wyglądać powinno. ( ͡° ͜ʖ ͡°)