Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wlasnie zobaczylem komentarz na mirko przez ktory zaniemowilem "Kobieta woli nienarodzone dziecko od kochajacego mezczyzny"
Jezus ale to jest prawdziwe. Ja wlasnie zostalem zostawiony z tego powodu i nigdy na to nie patrzylem z tej strony. A tutaj sie okazalo ze jakis hipotetyczny bombel byl wazniejszy niz ja.

Moja ekszona mnie zostawila po tym jak powiedzialem ze jeszcze nie jestesmy gotowi na dzieci bo ona ciagnela nas po swiecie od 5 lat co roku zmieniajac kraj. Nie bylo stabilnosci, nie bylo wsparcia, nie bylo mieszkania a jedynie gadanie ze za malo zarabiam wiec nie czulem sie pewnie by robic dzieci w obcym miejscu gdy bylem zrzarty ze stresu.

I zostawila mnie mowiac ze nie czuje sie kochana, ze za malo zarabiam i ze ja nie chce dzieci a ona ma juz ten wiek wiec sajonara. Jestesmy rok po rozwodzie, ona dalej nie ma dzieci, a ja siedze samotny na #emigracja .

Ale mnie uderzyl ten komentarz. Potwornie smutno mi sie zrobilo ze rozowe paski sa takie

#zwiazki #zalesie #logikarozowychpaskow #antynatalizm #rozwod



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
@mirko_anonim: laska miała dobre wykształcenie, dobrą pracę, dostawała oferty w różnych krajach i przez 5 lat się z nią bujałeś po świecie
OK miałeś gorsze wykształcenie i nie rwali cię do roboty tak jak ją, rozumiem to
cisnęła że słabo zarabiasz, rozumiem że jest ci przykro, było to niezbyt miłe

ale po pierwsze - to dlaczego narzekasz skoro się załapałeś na taką przygodę, całkiem na gapę :)
a po drugie -