Wpis z mikrobloga

via Wykop
  • 0
która idzie nas łaskawie wyzwalać z kolorowej degeneracji, pederastii i zboczenia?


@prawda_w_moskwie: tak, i gwałty na kolegach z oddziału są też bardzo ważnym elementem tej krucjaty i prosze jsz nie zadawać więcej pytań bo oni tutal wyzwalajom nas od zgnilizny ( ͠° °)
@MshL: co za paradoks. Niby dorosły chłop, idzie na front się strzelać i zabijać a w środku dziecko, które obkleja sobie wszystko rysunkową erotyką. Kiedyś archeolog to wykopie to będzie niezły mindfuck (zakładając że naklejki przetrwają)
@Major_Gross: no właśnie, jakoś bardziej mi to pasuje że ktoś że swastyką pójdzie zabijać ludzi niż ktoś kto trzepie do anime. Po prostu ten kontrast tak bije w oczy. Sam miałem i nadal mam w pracy ludzi którzy albo sobie obklejali telefony lub komputery albo mieli avatary z anime, dragon balla czy pokemonów. Ich sprawa ich gust, chociaż nie poglebialem nigdy z nimi specjalnie relacji, bo wolałem ludzi którzy manifestowali w
@TheGreatCornholio: a ja właśnie totalnie takich ludzi nie znam...może jestem starszy ale w sumie mam to gdzieś bo jak poszedł na wojnę to niech sobie nawet obkleja to zdjęciami pokemonów, lepsze to niż siedzieć w okopie i płakać albo palnac sobie w łeb albo iść na kolaborację z przeciwnikiem.